2726

اول خودم میگم

قبلنا یکیو دوس داشتم ی شب خواب دیدم با این موتور آپاچی ها دو نفری داریم تو ی جاده میریم دو طرف جاده رودخونه تو فصل پاییز همه زمین هم پوشیده از برگای زرد و نارنجی ی بارون ملایمی هم میومد منم موهام باز رو موتور باد میخورد

اون تصویر سالهاس تو ذهنم مونده😢😟🙁

من یبار خواب دیدم مثه روح بی وزن حرکت میکنم خیلی حس نابی بود

ی مدتم درگیر خواب روشن شده بودم شبا همش کابوس میدیدم

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بدترین خوابم این بود بچم افتاد تو دیگ پر اش داغ ناله کنان سوخت و رفت زیر اش منم تو سر خودم میزدمو میگفتم بچم نذر ابلفضل شد چند ماهه میگذره هنوز ناله های بچم تو خواب تو گوشمه 😭😭😭😔😔😔

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2728

وسط بیابون بودم وبادگرمی میومد.یه صدایه ناشناس داشت سوره واقعه رو میخوند که واضح میشنیدم.شروع کردم بلند بلند استغفار کردم انقدر بلند که از خواب پریدم هنوز توفکر تعبیرشم روزی نیست که به خوابم فکر نکنم

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜

خواب زیاد نمیبینم ..

ولی بعضی وقتا خوابای صادق میبینم

قبل بارداریم خواب خانم معصومه رو دیدم که دوتا تیکه طلا گذاشتم کف دستم یکیش شکل ستاره بود یکیش کلید..گفتن اسمشونو فاطمه معصومه و امیرحسین بزارین..

از خواب که بیدارشدم سریع زنگ زدم از عالِم بزرگ آقای مهدوی پرسیدم ..گفتن خدا بهت دوقلو دخترو پسر میده که هدیه خانم معصومه هست و اسماشونم همونی که تو خواب بهتون گفته شده بزارید..بعد چن ماه باردارشدم سونو پنج ماهگی واسه تشخیص جنسیت..به دکترم گفتم دخترو پسرن..گفت قبل اینجا کجا سونو رفتی منم خوابمو تعریف کردم ..اشک تو چشماش جمع شد گفت قدر این دوتارو بدون نظر کرده هستن.

یکی دیگه از خوابام که دیدم و صادق بود اینکه

من دوماهِ باردار بودم که این خوابو دیدم..

خواب دیدم باردارم و بالای دَکَلی که وسط یه جنگل بزرگه وایسادم دارم عکاسی میکنم..یه دفعه دکل چون قدیمی بود کم شد و ریزش کرد منم از اون بالا پرتاب شدم پایین ..همش میگتم یا امام حسسسسین یا امام حسسسین ..

نزدیک برخورد با زمین بودم که انگار زیر شونه هامو یکی گرفت با دوتا پا وایسادم رو زمین..نیگاه کردم دیدم بدنم اصلا صدمه ندیده ..ولی دیگه حامله نبودم شکمم تکت تکت بود

از خواب بیدار شدم دستام یخ کرده بود کلی گریه کردم چون فشار پرتاب شدن از دکلو از اون بالا به صورت واقعی حس کردم..

وقتی تعبیر خوابمو از آقای آیت الهی پرسیدم ایشون گفتن بارداری پرخطری دارین صدقه بدین بلا دفع بشه..

ولی به مهدی گفتن خانمتون این جنینو از دست میده چون این بارداری ..واسه سلامتی خانمتون ضرر داره ..خدا بلارو از خانمتون دفع میکنه..

بعد از گذشت یه ماه از خوابم ..جنینم تو ماهِ سوم سقط شد ...من چهره جنینمو کامل دیدم..درست مثل یه نوزاد کامل بود فقط خیلی کوچیک بود..تا چن روز پیش حالم خیای بد بود..ولی الان که هشت روزه از سقط گذشته حالم خوبه 

.

.

خدا خیلی مهربووونه که با خواب یه واقعه ی حقیقی رو بهمون میرسونه💚.

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼
وسط بیابون بودم وبادگرمی میومد.یه صدایه ناشناس داشت سوره واقعه رو میخوند که واضح میشنیدم.شروع کردم ب ...

خوابی که هنوز تعبیر نشده رو تعریف نکنید..اول تعبیرشو بپرسین بعد صدقه بدینو اگه خواستین تعریف کنید😊

خـداجـونم ممنونـم ازتـ ..به خاطر همسـر مهربـوونـ ..به خاطر دوقلوهای شیطـوونـ ..به خاطر نیم دونه ای که بهم هدیـه دادی و..پس گرفتیـ ..میدونم الان جاش بهتر از دلـ💔ـه منهـ ..لطفا مواظبش باشـ ..👼
چ خوابی؟؟

خواب دیدم چندتا بچه چشم رنگی دخر و پسر روی پشت بوم ما فوتبال بازی می کنند بعد من یه جا قایم شده بودم میگفتم اینا جنن 

خیلی ترسیده بودم چهره ی اون بچه ها رو فراموش نمی کنم ، همون شب خونه ی خاله کوچیکم بودیم خونه ی اونا رو خالی خواب دیدم که یه جن با چشای سه گوش از سقف آویزون شده بعد خاله م هم بهم میگه اینا مدتهاست تو خونه مان 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘