2703
2553

صبح پسرمو بردم دکتر بعد رفتم داروهاشو بگیرم,, نشسته بودم رو صندلی تا داروهام اماده بشن,,, یه خانمی هم با پسر کوچیکش روصندلی کناری بودن

پسر بچه یک سال و نیمش بود داشت با پسرم بازی میکرد,, یباری دستشو کشید گفت  آخ مامان. 😭😭

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

گفتم وای ببخشید پسرمن زد,,,, مامانش گفت نه دستش سوخته,,,, کف دستش یه تاول بزرگ بودد,,,, گفتم وای طفلک چرا مواظبش نبودی,,,, گفت والا چی بگم زد زیرگریه گفت باباش سوزونده بچه رو

گفتم وای ببخشید پسرمن زد,,,, مامانش گفت نه دستش سوخته,,,, کف دستش یه تاول بزرگ بودد,,,, گفتم وای طفل ...

خااااااااک تو سر پدرش

وااااااای

شاه رگ اینارو باید زد

مردیکه نره غول زورش ب بچه رسیده

تاپیک قطره چکونی زدی واست گزارش میزنم😊وقتی احترام نمیذاری انتظار احترامم نداشته باش

گفتم وای چرا,,,, گفت معتاده,, پای بچه رو هم نشون داد پاشم سوزونده بود,,,,, 😭😭😭گفت یکهفته است بچم اسهال داره امروز که یارانه گرفتم تونستم بیارمش دکتر

گفتم وای چرا,,,, گفت معتاده,, پای بچه رو هم نشون داد پاشم سوزونده بود,,,,, 😭😭😭گفت یکهفته است بچم ...

😔

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2706