2703
2553
عنوان

حقوقيا بيان

124 بازدید | 14 پست

اگه از كسي شكايت داشته باشي ادرسه خونشو بلد نباشي چي ميشه ؟نميشه شكايت كرد؟خواهر ناتنيم ارثيه پدريمو بالا كشيده با خواهرام ازش شكايت كيفري كرديم !بعضيا ادرسشو ميدونن ولي نميگن !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
يعني كسي كه ادرسه خونشو بلد باشه ميتونم اسم اونو بدم به دادگاه ؟

فعلا برو شکایت کن میری پیش قاضی گفتن ادرس طرف بگو فلانی میدونه 

یکی باید باشه که وسط روزمرگی های زندگی لبخندروی لبت بیاره.....  
2714
فکر کنم اسمشو و نام پدر و اگه شماره ملی داری اونم درست کافیه آگاهی مگه اینکه خودش نخواد وگرنه همه ر ...

واي اميدوارم كردي مرسي عزيزم !😘ميخوام دهنشو سرويس كنم حق من و خواهرامو خورده عين خيالشم نيست پنجم دبستان بودم أموال بابام رو بالا كشيد حلالش نميكنم 

چرا کیفری؟ انحصار وراثت میدادین خب!  طرف و مجهول المکان معرفی میکنین باید ۲نوبت اگهی کنین روزن ...

خواهر ناتنيم مال بابام رو بالا كشيده سند جعل كرده به نام خودش بعدم انتقال داده به يه شخص ديگه الان ده سال ازش ميگذره 

چرا فكر كنم شكايت ميشه كرد مجهول المكانه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706