2733
2739
امسنیم پس ۷۶ این... حتما قبول میشین... میتونین ازمونای تابطتون یلم چیم برین اگ بعد ماه رمضون بخاین ش ...

ازمون های تابستونش فک کنم فقط دروس سوم باشن

میگم میتونم طبق برنامش بخونم و بعدش ازموناشودانلود کنم و تو خونه حلشون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان درس هایی داشتی چقدر سخت بوده

تو دانشگاه؟ ترم اول بافت شناسی داشتین اون سخت بود واسم چون استادشم خیلی یخت گیر بود... بعد ۴ تا اناتومی داریم...سرو گردن..اندام..تنه..نورو اناتومی ... اینارو خیلی باید روش کار کنی..‌ جنین دارم این ترم اونم سخته ...باکتریم به نظرم حجمش خیلی زیاده چون هنوز نخوندم😂 ترم ۵ ام که پاتولوژی دارم گل سر سبد علوم پایست...وحشتناکه 

یعنی چی کدومش بهتره

هیچ کدوم ارجعیت نداره... یعنی شما اگ درصدای برابر بزنی رتبت تو منطقه ی سه خیلی بهتر میشه تو منطقه دو از همه بدتر ولی تو قبولیا فرقی نمیکنه ...مثلا گفتم دیگ ۱۱۰۰ منطقه یک و ۲ هزار منطقه دو و ۷۰۰ منطیه سه از یه رشته ی یه دانشگاه قبول میشن 

2738
اهوم ولی  من تا چیزی نخورم سرم درد میگیره مخصوصن فکم و گردنم

برنامه ات برایاین یک ماه تغییر بده درطولروزبخواب وشبها بخون تا سحر درس بخونی بخوابی تو مغز تثبیت هم میشه 

من خواهرزادم این کار میکنن هرسال البته کنکورشون دادن 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
عمدا روزه قضا کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!! علاوه بر گناهی ک داره انگار از قضای روزه هاش بی خبرین ک باید پ ...

!!!!!!!!!!!!!!!

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔