2726
عنوان

بسم الله! چرا از الان؟؟؟؟

1085 بازدید | 92 پست

یه جوری تشنم شد 

اصن ی وضی 😑

نمیشه ماه رمضون بابای نوزاد هم روزه نگیره؟ 

چرا  همش واس شماست 😑

خدایا 😢

(آقا هستم   ) ‌یاد بگیر اگه بدی کردن بت، صاف کنی،ولی نره لبخندت...!  از اون مدلا من ندارم که بشینم پای حرف، از اون مدلام که حرف می زنم با یه اخم! من اینجوریم، چرا فکر میکنی باید مثه بقیه باشم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم دارم از گشنگی میمیرم 

تازه هوا هم از جمعه خیلی گرم میشه 😲

(آقا هستم   ) ‌یاد بگیر اگه بدی کردن بت، صاف کنی،ولی نره لبخندت...!  از اون مدلا من ندارم که بشینم پای حرف، از اون مدلام که حرف می زنم با یه اخم! من اینجوریم، چرا فکر میکنی باید مثه بقیه باشم؟
تلقینه کی این موقع اب خوردین اخه رجوع کن به دیروز همین موقع

دیروز این موقع داشتم هات چاکلت میخوردم 😭

شایدم نون بربری تازه با پنیر لیقوان 😣

استارتراگه میتونی بگیروبخواب این جوری دیگه گشنگی وتشنگی راحس نمیکنی 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
میگن آقایون بیان نی نی سایت روزشون باطله.برو قرآن بخون برادر بجا این کارا😁

شایعه بود بابا اخبار تکذیب کرد 😎

ماه رمضون تغییر جنسیت بده😂

😲😲😲😲😲

2706