2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانوم ایشاالله موفق باشی توی امتحان کنکوروسال بعدهمین موقع بیای بگی بایک رتبه خوب توی دانشگاه خوب قبول شدید.

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2456

الهییی که خودتو دوستات تو همون رشته ای که دوست دارین قبول بشین 😋 به منم شیرینی خامه ای بدی 

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   
الهییی که خودتو دوستات تو همون رشته ای که دوست دارین قبول بشین 😋 به منم شیرینی خامه ای بدی 

ای جاااان😅چشممممم..خداکنه تو جشن نی نی سایت دعوتمون کنن شیرینی رو بیارم😃

الهی امین😘

سلام چشم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام دوستان میشه واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستید                                     یک بهار یک تابستان یک پاییز و یک زمستان را در پیش داری بعد از این فصلها همه چیز این دنیا تکراری است دخترکم به غیر از مهربانی همیشه مهربان باش مهربانم                                      تیکر یکسالگی دخترم مهرانا است میشه واسه سلامتی خودش و ابجی اش فاطمه دعا کنید ممنون 😢😢😭😭
2714

ایشالا رشته دلخواهت تو یه دانشگاه خوب قبول بشی. برا منم دعا کن هفته بعد بتونم نی نی هامو انتقال بدم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

عزیزم نماز غفیله بین نماز مغرب وعشا معجزه  کرد برام من بهش ایمان دارم باورت نمیشه من یه کتابی برای ارشد خریده بودم وقتی تازه خریده بودمش بصورت اتفاقی چند بار لای کتابو باز کردم بخدا همون سوالات اومده بود توی اون آزمون استخدامی من خیلی ازش نتیجه گرفتم انشالا برای شما هم همینطور باشه

تو تاپیکی که استارتر ناراحته، نخندیم🙏
2706