2410
2553
عنوان

چقدرفضاي اينجا روحاني شده😁

264 بازدید | 18 پست

با شروع ماه رمضان تمامي پست ها از مادرشوهر و خواهرشوهر به دعا و بركت و اذان و ... تبديل شده😂😂😂 خدايي دممون گرم عجب ملت جوگيري هستيم، كاش همه ماهها رمضون ميشد انقدر خوب و مومن و دست به خير و دعا ميشديم

حيوانم آرزوست 😞😞😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بعد مراسم پر فیض افطار که به دیدار هم نائل بشن باز میان تاپیک میزنن 😂😂

دونت وُری!

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
2714

سلامتی استارتر اجماعا صلوات 

(آقا هستم   ) ‌یاد بگیر اگه بدی کردن بت، صاف کنی،ولی نره لبخندت...!  از اون مدلا من ندارم که بشینم پای حرف، از اون مدلام که حرف می زنم با یه اخم! من اینجوریم، چرا فکر میکنی باید مثه بقیه باشم؟
سلام چون اولین روز ماه رمضانه و ماه عزیز و پربرکتیه که دعاها مقبول میشه.بعد از چند روز تاپیکا می ...

😂😂😂😂😂😂

(تنها آرزوم :الهی همه خواهرام توی نی نی سایت مادر بشن.آمین

خخخخخ

ولقعا

منم یه چهره مذهبی گرفتم به خودم

خخخخ

خیلی خوبه

من کلا خیلی مذهبی نیستم

در. حد. واجبات

ولی ادبیات افراد مذهبی رو دوست دارم( البتع گاهی هم نه

)

ولی حس خوبی دارم از ماه رمضون امسال

فکر. کنم به خاطر جو اینجاست

اینقدری که نی نی سایت تو از بین بردن قبح خیانت مردان موفق عمل کرده صدا سیما نتونسته
سلام چون اولین روز ماه رمضانه و ماه عزیز و پربرکتیه که دعاها مقبول میشه.بعد از چند روز تاپیکا می ...

نه 

تاپیک های بعدی: مادر. شوهر منو دعوت نکرد. واسه افطار جاریم رو دعوت کرد

مادرشوهرم افطار. فلان چیز رو. گذاشت+ عکس

خخخخ

تاااااا اخر

اینقدری که نی نی سایت تو از بین بردن قبح خیانت مردان موفق عمل کرده صدا سیما نتونسته
2706