707
44
عنوان

چقدرفضاي اينجا روحاني شده😁

250 بازدید | 19 پست

با شروع ماه رمضان تمامي پست ها از مادرشوهر و خواهرشوهر به دعا و بركت و اذان و ... تبديل شده😂😂😂 خدايي دممون گرم عجب ملت جوگيري هستيم، كاش همه ماهها رمضون ميشد انقدر خوب و مومن و دست به خير و دعا ميشديم

حيوانم آرزوست 😞😞😞

اسم روحانیو نیار دلم ازش خونه😂

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این فندوقی که تودلمه معجزه حضرت محمد(ص) هست انشاالله خودش سلامتی فندوقمو تضمین کنه  انشاالله به حق ایشون همتون به خواسته های دلتون برسید😍

721

سلام

چون اولین روز ماه رمضانه و ماه عزیز و پربرکتیه که دعاها مقبول میشه.بعد از چند روز تاپیکا میره سمت افطار خونه مادرشوهر،خواهرشوهر و ... دعوتم یا دارم دعوت میکنم:)).فعلا چون اولین روزه فضا معنویه

امضام رو تا آخر بخونید.این تاپیک رو بخونید.میخوام درآمدمو برسونم به بالای 100 میلیون تومن در ماه.بله من میتوانم چون روحیه و اراده بالا دارم و ریسک پذیر،جسور و شکست ناپذیرم.ان شاءالله روزی تاپیک رسیدن به درآمد 100 میلیونی رو خواهم زد.تاپیک هر استارتری اومدم و راضی نبود در اون تاپیک پست بذارم پستمو ریپلای کنه و بگه جوانمرد برو بیرون(فقط استارتر تاپیک).در اکثر تاپیکا یکی دو نظر میدم و دوست ندارم کسی پستمو ریپلای کنه و بحث غیرمرتبط با تاپیک مطرح کنه جز استارتر.برای همین اکثر ریپلایهارو جواب نمیدم.اگه مخالف حضور آقایونی یا بددهن و بی تربیت هستی به تاپیکام نیامن مشاور هیچی نیستم و دانشکده اقتصاد هم نرفتم.اگه تجزیه و تحلیل اقتصادی کردم فقط نظر خودمو گفتم مثل سایر کاربران،پس به تجزیه و تحلیل های من اکتفا و اعتماد نکنید. به اسم جوانمرد هم دیگه کسی تاپیک نزنه چون امکان داره نیام.منو بزرگ نکنید.اینجا خیلیا بهتر از من هستن.هم سوادشون بالاتره و هم بهتر راهنمایی میکنن.با تاپیک زدن برای من باعث میشید بعضیا حسادتشون گل کنه.اینجا هر کاربری بزرگ بشه جز لایک چیزی بهش نمیرسه.لایکها ارزونی کسایی که اینجا بزرگ شدن براشون خیلی مهمه و اینقد حقیرن که حتی برای بزرگ شدن در اینجا دست به بدگویی و توهین و تهمت سایر کاربران میزنن تا خودشون رو بالا ببرن به خاطر یک مُشت لایک.شایدم در محله های اونا به لایک نی نی سایتی نون و خواروبار میدن که اونوقت منم لایکامو تقدیمشون میکنم تا نون و خواروبار بیشتری گیرشون بیاد:))

بعد مراسم پر فیض افطار که به دیدار هم نائل بشن باز میان تاپیک میزنن 😂😂

دونت وُری!

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"

سلامتی استارتر اجماعا صلوات 

(آقا هستم   ) ‌یاد بگیر اگه بدی کردن بت، صاف کنی،ولی نره لبخندت...!  از اون مدلا من ندارم که بشینم پای حرف، از اون مدلام که حرف می زنم با یه اخم! من اینجوریم، چرا فکر میکنی باید مثه بقیه باشم؟
715
سلام چون اولین روز ماه رمضانه و ماه عزیز و پربرکتیه که دعاها مقبول میشه.بعد از چند روز تاپیکا می ...

😂😂😂😂😂😂

(تنها آرزوم :الهی همه خواهرام توی نی نی سایت مادر بشن.آمین

خخخخخ

ولقعا

منم یه چهره مذهبی گرفتم به خودم

خخخخ

خیلی خوبه

من کلا خیلی مذهبی نیستم

در. حد. واجبات

ولی ادبیات افراد مذهبی رو دوست دارم( البتع گاهی هم نه

)

ولی حس خوبی دارم از ماه رمضون امسال

فکر. کنم به خاطر جو اینجاست

اینقدری که نی نی سایت تو از بین بردن قبح خیانت مردان موفق عمل کرده صدا سیما نتونسته
سلام چون اولین روز ماه رمضانه و ماه عزیز و پربرکتیه که دعاها مقبول میشه.بعد از چند روز تاپیکا می ...

نه 

تاپیک های بعدی: مادر. شوهر منو دعوت نکرد. واسه افطار جاریم رو دعوت کرد

مادرشوهرم افطار. فلان چیز رو. گذاشت+ عکس

خخخخ

تاااااا اخر

اینقدری که نی نی سایت تو از بین بردن قبح خیانت مردان موفق عمل کرده صدا سیما نتونسته
675

الان شیطون قفل و زنجیر شده ببینم بازم کسی گناه میکنه😀

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر خوشگلم😘😍 بی صبرانه منتظر اومدنتم گلکم👶👧 الهی همه باردارا به سلامتی زایمان کنن بچشون سالم و صالح خوشگل باشه🤗 خدا ان شاءالله دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه باردار بشن الهی آمین🙏  
الان شیطون قفل و زنجیر شده ببینم بازم کسی گناه میکنه😀

والا بعضیا از ما ادما دست شیطونو از پشت بستیم😄

باورم نمیشد وقتی شنیدم بعضی از آدما تو جهنم جایگاهشون از شیطونم بدتره😯

از طعنه ی جاهلان نخواهیم ترسید/بر خنده این زمانه خواهیم خندید/ما بر سر عشقِ پاک خود خواهیم ماند/تا کور شود هر آن که نتواند دید...
694