834
44
عنوان

چقدرفضاي اينجا روحاني شده😁

255 بازدید | 19 پست

با شروع ماه رمضان تمامي پست ها از مادرشوهر و خواهرشوهر به دعا و بركت و اذان و ... تبديل شده😂😂😂 خدايي دممون گرم عجب ملت جوگيري هستيم، كاش همه ماهها رمضون ميشد انقدر خوب و مومن و دست به خير و دعا ميشديم

حيوانم آرزوست 😞😞😞

اسم روحانیو نیار دلم ازش خونه😂

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این فندوقی که تودلمه معجزه حضرت محمد(ص) هست انشاالله خودش سلامتی فندوقمو تضمین کنه  انشاالله به حق ایشون همتون به خواسته های دلتون برسید😍

771

سلام

چون اولین روز ماه رمضانه و ماه عزیز و پربرکتیه که دعاها مقبول میشه.بعد از چند روز تاپیکا میره سمت افطار خونه مادرشوهر،خواهرشوهر و ... دعوتم یا دارم دعوت میکنم:)).فعلا چون اولین روزه فضا معنویه

به اسم جوانمرد تاپیک نزنید و در تاپیکای دیگه هم ازش راجع به ارز و طلا و مسکن و ... نپرسید چون جوانمرد مشاور مالی و اقتصادی نیست.جوانمرد دانشکده اقتصاد نرفته.جوانمرد طلافروشی و صرافی نداره.جوانمرد یه معامله گر سهام در بورسه(ضمنا برای اطلاع از بورس هم از جوانمرد سوال نکنید.کاربرای دیگه هستن.بعضیا چون به اسمم تاپیک میزنید یا ازم سوال می پرسید خیلی ناراحت میشن و از حسادت نمیدونن چیکار کنن و میترسم در این اوضاع گرونی دارو و اقلام دیگه، حسادت و ناراحتی از جوانمرد باعث بیماریشون بشه.به کسی هم مربوط نیست من یا هر کاربر دیگه تاپیکش رو چرا قفل میکنه.اگه خلاف قوانین سایت بود گزارش بزنید) و ان شاءالله یه روز درآمد ماهیانه اش دیگه کمتر از 100 میلیون تومن نخواهد شد و تاپیک موفقیتش رو خواهد زد.هر استارتری که به تاپیکش اومدم منو مزاحم میدونه،پستمو ریپلای کرده و بگه برم بیرون.خواهشا با ریپلای کردن پستم و طرح سوالات غیرمرتبط با بحث تاپیک،تاپیک استارتررو به بیراهه نکشونید.تعداد دوستانم و پیامهام زیاده برای همین شاید درخواست دوستی شمارو نپذیرم..نی نی سایت جایی نیست که آدم حسادت کنه و بخواد با کارهای زشتی چون تهمت،توهین بی دلیل،بدگویی پشت سر کاربران خودش رو بالا ببره و حق الناسی مرتکب بشه و روز قیامت حمال گناهان کاربران اینجا بشه و بیفته به دست و پای کاربری که ازش متنفر بوده و اصلا در دنیا اون کاربررو از نزدیک ندیده.به این فکر کنید اینجا هر کاربری منفور بشه نون و آبش قطع نمیشه و هر کاربری هم محبوب بشه پول یا مالی بهش نمیرسه جز چند لایک بی ارزش.پس حسادت در اینجا بی معنی و خنده داره و بدبخت واقعی اونیه که داره اینجا حسادت میکنه.اینجا هم مکان عمومیه و اصلا خصوصی و چاردیواری خونه ات نیست.هر کسی از هرجای دنیا با هر سن و جنسیتی با دارا بودن نت میتونه بیاد سایت و تمام پستا و تاپیکارو ببینه.همه پستا و تاپیکا بعد از چند دقیقه وارد گوگل میشه و عموم مردم میتونن ببینن.پس سعی کنیم مراقب حرفامون باشیم چون امکان داره روزی دختر و پسر خودمون با سرچ به پستای خودمون برسه.

بعد مراسم پر فیض افطار که به دیدار هم نائل بشن باز میان تاپیک میزنن 😂😂

دونت وُری!

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"

سلامتی استارتر اجماعا صلوات 

(آقا هستم   ) ‌یاد بگیر اگه بدی کردن بت، صاف کنی،ولی نره لبخندت...!  از اون مدلا من ندارم که بشینم پای حرف، از اون مدلام که حرف می زنم با یه اخم! من اینجوریم، چرا فکر میکنی باید مثه بقیه باشم؟
727
سلام چون اولین روز ماه رمضانه و ماه عزیز و پربرکتیه که دعاها مقبول میشه.بعد از چند روز تاپیکا می ...

😂😂😂😂😂😂

(تنها آرزوم :الهی همه خواهرام توی نی نی سایت مادر بشن.آمین

خخخخخ

ولقعا

منم یه چهره مذهبی گرفتم به خودم

خخخخ

خیلی خوبه

من کلا خیلی مذهبی نیستم

در. حد. واجبات

ولی ادبیات افراد مذهبی رو دوست دارم( البتع گاهی هم نه

)

ولی حس خوبی دارم از ماه رمضون امسال

فکر. کنم به خاطر جو اینجاست

اینقدری که نی نی سایت تو از بین بردن قبح خیانت مردان موفق عمل کرده صدا سیما نتونسته
سلام چون اولین روز ماه رمضانه و ماه عزیز و پربرکتیه که دعاها مقبول میشه.بعد از چند روز تاپیکا می ...

نه 

تاپیک های بعدی: مادر. شوهر منو دعوت نکرد. واسه افطار جاریم رو دعوت کرد

مادرشوهرم افطار. فلان چیز رو. گذاشت+ عکس

خخخخ

تاااااا اخر

اینقدری که نی نی سایت تو از بین بردن قبح خیانت مردان موفق عمل کرده صدا سیما نتونسته
584

الان شیطون قفل و زنجیر شده ببینم بازم کسی گناه میکنه😀

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر خوشگلم😘😍 بی صبرانه منتظر اومدنتم گلکم👶👧 الهی همه باردارا به سلامتی زایمان کنن بچشون سالم و صالح خوشگل باشه🤗 خدا ان شاءالله دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه باردار بشن الهی آمین🙏  
الان شیطون قفل و زنجیر شده ببینم بازم کسی گناه میکنه😀

والا بعضیا از ما ادما دست شیطونو از پشت بستیم😄

باورم نمیشد وقتی شنیدم بعضی از آدما تو جهنم جایگاهشون از شیطونم بدتره😯

أیَمْضِیْ الجَمیعُ و أبقَى هُنا؟          أُسَکِّنُ شَوقی و أُطفِی الحَنین ؟!
835