2733
2734
عنوان

سوالم کاملا جدیه

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 21 پست
من خوب میفهممت  منم یه مدتی پشت سر هم اتفاقات بد برام میافتاد  توی یک سال دو تا از عزیزت ...

من یه زنم

۲۳سالمه همش 

دو ساله ازدواج کردم 

با یه مرد زبون نفهم که فقط بلده بدهی بالا بیاره(تو تاپیک های قبلیم هست)

مادرم فوت شده 

بابامم زن گرفته و ازش خبری ندارم 

هیچکسو ندارم که حتی بشه بهش تکیه کنم 

بغض داره خفم میکنه 

یه خونه داریم یعنی چن ماه پیش خریدیم خیلی قدیمیه امروز،مادرشوهرمینا دیدنش کلی زدن تو ذوقم که این چیه خریدین و نرین توش زندگی کنین و حالم ازش بهم میخوره و این حرفا 

بدون این که یه روز توش زندگی کنیم داریم میفروشیمش و دوباره در به دری برا پیدا کردن خونه 

سرم داره منفجر میشهداز درد

و خدایی که به شدت کافیست....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا مادرتون رو بیامرزه.

بچه دارید؟

از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگــران رفتم از کوے تو لیکـن عـقب سـر نگـران ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی تو بمان و دگران وای به حال دگران
2728

خدا حفظش کنه 😇

میدونم که شرایط خیلی سختی دارید اما شما الان باید یه مادر شاد و پرانرژی باشی برای کوچولوت

این که همش یه گوشه بشینی و غصه بخوری گره ای از مشکلاتت باز نمیکنه

فقط روز به روز افسرده ترت میکنه

به خدا توکل کن 

ازش کمک بخواه با تمام وجودت ، مطمئن باش دستت رو میگیره

تا بحال سعی کردی رد و نشونی از پدرت پیدا کنی؟ اگر نه حتما تلاش کن  هر چه زودتر پیداشون کنی چون وجود پدر واقعا به آدم دل گرمی میده حتی اگر نامادری داشته باشی

در مورد خونه هم نگران نباش انشاالله بهترش رو پیدا میکنین

منم برات دعا میکنم اگر لایق باشم امیدوارم به حق این  ماه عزیز تمام مشکلاتت بر طرف بشه 🌹🌹

از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگــران رفتم از کوے تو لیکـن عـقب سـر نگـران ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی تو بمان و دگران وای به حال دگران