2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول اینو بگم که بچتو با بقیه مقایسه نکن

بچه ها با همدیگه فرق دارن

خیلیا به من میگن چرا بچت فلان کارو بلد نیس؟! ولی من اهمیتی نمیدم و میگم مهم نیس، دیر یا زود یاد میگیره

2728
اول اینو بگم که بچتو با بقیه مقایسه نکن بچه ها با همدیگه فرق دارن خیلیا به من میگن چرا بچت فلان ...

از ایت بلد نبودنا ک بچه اولم زیاد داره چقدر تو سرم زدن واسه دیر راه رفتنش ولی من اهمیت ندادم

ولی این در مورد تغذیه است

هفته اول ک فرنی دادین چقدر خورد؟ بچم تف میکنه بلد نیست یا نمیخواد بخوره؟ ب زور هم ک شده با بازی به ...

من از چهار و نیم ماهگی شروع کردم

اولا خوب نمیخورد و تف میکرد و عق میزد

ولی الان ماشالله خوب میخوره

چطوری درست کردی فرنی رو؟

2738
من از چهار و نیم ماهگی شروع کردم اولا خوب نمیخورد و تف میکرد و عق میزد ولی الان ماشالله خوب میخوره ...

ی ق غذا خوری آرد و با آب و شکر مخلوط کردم وقتی غلظتش خوب شد شیر اضافه میشه

پس طبیعیه برای دفعات اول

من از چهار و نیم ماهگی شروع کردم اولا خوب نمیخورد و تف میکرد و عق میزد ولی الان ماشالله خوب میخوره ...

اول با چی شروع کردی عزیزم؟

منم میخوام چهار ماه ونیمی شروع کنم 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
خوابش خوبه؟ بچم خوابش خیلی حساسه میتونه بخابه بعد جیغ جیغ میکنه اشک کل صورتشو میگیره

دختر من قبل خواب بعضی وقتا  خیلی اذیت میکنه

یعالم گریه و بیتابی میکنه 

با کوچکترین صدا هم از جا میپره

تازگی تو تاب میذارمش و هی تابش میدم تا خابش ببره

بعد برش میدارم میذارم تو جاش. بیدار میشه ولی چون گیجه شیر میخوره و میخابه

هفته اول ک فرنی دادین چقدر خورد؟ بچم تف میکنه بلد نیست یا نمیخواد بخوره؟ ب زور هم ک شده با بازی به ...

من غذا رو از اواخر ۴ ماهگی، نزدیک ۵ ماه شروع کردم‌. از اول فرنی رو خوب نخورد. دو سه قاشق حدوداً می‌خورد و بقیه‌اش رو بازی بازی می خورد یا کلاً لب نمی‌زد. حریره بادوم رو بهتر خورد ولی از وقتی سوپ شروع کردم دیگه هیچکدوم رو نمی‌خوره! عاشق سوپ شده😆

سرلاک برنجی هم نخورد ولی گندمی می‌خوره

به زور بهش ندید، ولی می تونید با یه عروسکی بازی‌ای چیزی مشغول‌اش کنید با جلوی پنجره برید یا تلفن کنید باباش بگید از پشت تلفن باهاش حرف بزنه حواس‌اش پرت شه بذارید دهن‌اش. اگر هم نخواست زورش نکنید. حریره بادوم بدید خوشمزه‌تره شاید بهتر بخوره

ی ق غذا خوری آرد و با آب و شکر مخلوط کردم وقتی غلظتش خوب شد شیر اضافه میشه پس طبیعیه برای دفعات اول

من آرد برنج خودم درست کردم

یکم آرد برنج و آب میذارم رو گاز 

یذررررا نبات میزنم که سردی برنجو بگیره

زیرشم کم میکنم و میذارم کاملا پخته شه 

بعد ک از گاز برداشتم از صافی رد میکنم و با شیر خودم قاطی میکنم میدم بخوره

این روشو امتحان کن

هفته اول فرنیه هفته دوم حریره بادومه هفته سوم سوپ بدون سبزی هفت چهارم سوپ با سبزی

مرسی عزیزم 

پس لعاب یرنج چی اونو ندادین؟

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2706