2703
2553
عنوان

جلوگیری

383 بازدید | 16 پست

سلام دوستان عزیز😍😍

من نامزد دارم یعنی عقددائمیم ،دوساله که میگذره و هرشب پیش هم بودیم 🙂😅چون وابسته شدیم 😅🙂هروقت میل جنسی داشتیم از هر راهی ارضا شدیم غیر از دخول،جدیدا میگه خسته شدم اینجوری ارضا شدن،چیکار کنم ،حالا حالا هم عروسی نمیکنیم،چون من حالا ۱۸سالمه و کنکور دارم و خونه باید بخره و وام بگیره و ...،بنظرتون اجازه بدم ؟بهترین راه جلوگیری چیه؟شما از چه راهی جلوگیری میکنید

خدایا دستمونو ول نکن و هوای منو و مرد من رو داشته باش،💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بنظر من اجازه نده 

چون اگر قرار باش تلاشی هم بکنه 

دیگر بعد از این ماجرا انجام نمیده 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  

بستگی به طرفت داره و این طور که معلومه خانواده گیر پیچی ندارین....مام شرایط شمارو داریم

قرص که نباید بخوری....چون تاحالا بچه دار نشدی میگن ضرر داره....همون طبیعی و کان.د.وم. و گاها که دیگه خیلی احساس خطر کردین قرص اورژانسی...

زندگی خصوصی شماست..  ما نظر بدیم؟ الان باکره موندن شما به نظر ما بستگی داره؟! 😯

تصمیم خیلی سختیه تو این دوران

بستگی به طرفت داره و این طور که معلومه خانواده گیر پیچی ندارین....مام شرایط شمارو داریم قرص که نبای ...

واقعا قرص ال دی خوب نیست؟

2714
بنظر من اجازه نده  چون اگر قرار باش تلاشی هم بکنه  دیگر بعد از این ماجرا انجام نمیده&nbs ...

منم همین فکرو میکنم،خودشم چن بار گفته که بعد عروسی بهتره و زیر سقف خودمون باشیم ،ولی وقتایی که میلشو داره اون حرفارو میزنه،

واقعا قرص ال دی خوب نیست؟

نه گلم دکترم بری مخالفت میکنه‌‌... برا کسی که بچه به دنیا نیاورده خوب نیست رحمشو تنبل میکنه تو شرایط خاص مثله داشتن کیست و اینا این قرصو تجویز میکنن...وگرنه درست نیست مصرفش

نه گلم دکترم بری مخالفت میکنه‌‌... برا کسی که بچه به دنیا نیاورده خوب نیست رحمشو تنبل میکنه تو شرایط ...

مرسی از راهنماییت

2706