2726
عنوان

کسانی که تجربه جراحی لثه دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 25263 بازدید | 72 پست
سلام  منم خواستم روکش کنم جراحی کردم  گفتن تاج دندانت کوتاه  اگه روکش کنی میرفته ب ...

نه بابا کجا بخیه میکنن فقط یکم ازلثه رو میبرن تا یذره ازدندون دربیاد بیرون تابتونن روکشو بچسبونن یکمم دردش زیاده خونریزی هم میکنه من یبار کردم الان بازم لازمه واسه دندون دیگم که میترسم برم نصفه مونده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا کجا بخیه میکنن فقط یکم ازلثه رو میبرن تا یذره ازدندون دربیاد بیرون تابتونن روکشو بچسبونن یکم ...

والا برا من بخیه کرد فوق تخصص جراحی لثه بود

خب اون ی کم ک می برن تا دندون بیاد بیرون همین جوری باز میزارن؟؟؟؟

هم بخیه میکنن خم باید 4هفته صبر کنی برا روکش 

مگه میسه با هم انجام بده 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
والا برا من بخیه کرد فوق تخصص جراحی لثه بود خب اون ی کم ک می برن تا دندون بیاد بیرون همین جوری باز ...

نمی دونم برامنو اونجوری کردن به نظرم یه هفته بعدش روکش گذاشت آخه چهارسال قبل بود دقیق یادم نی

2728
سلام  منم خواستم روکش کنم جراحی کردم  گفتن تاج دندانت کوتاه  اگه روکش کنی میرفته ب ...

آره دکتر من گفت ارتفاع دندونت کمه واسه روکش گذاشتن،باید یه مقدار از استخون لثت تراشیده بشه تا ارتفاع دندونت زیادتر بشه بشه روکش گذاشت روش

زمان پیری که لثه تحلیل میره مشکلی نیست؟

ن بابا فک نکنم  

فقط برا بیرون کشیدن دندون داخل لثه اس 

دوباره مثل اولش میشه لثه

من جراحی لثه داشتم ولی نمیدونم منظورتون از تراشیدن استخون چیه 

بعد از جراحی لثه  تا ۱۰ روز بخیه ست ، که باید با مسواک نرم مسواک کنید تا جاش خوب بشه دو تا سه هفته بعد جراحی کار ترمیم و روکش انجام میشه که تا اونموقع باید مرتب مسواک بزنید دو بار در روز و طولانی ترم نباید بشه چون لثه میاد پایین و مجبور میشید دوباره جراحی کنید

من جراحی لثه داشتم ولی نمیدونم منظورتون از تراشیدن استخون چیه  بعد از جراحی لثه  تا ۱۰ رو ...

دندون تو استخون قرار میگیره.وقتی پوسیدگی تاج به حدی میرسه که انقدر کوچیک میشه قابل روکش کردن نباشه اونوقت استخون لثه رو تراش میدن که ارتفای دندون بیاد بالاتر بشه روکش روش گذاشت

نمیدونم باید بپرسم.خداکنه که بشه

عزیزم  نگران نباش 

خب تو تنها راهت این برا روکش 

جراحی  نکنی رو کش فایده نداره

2706