692
44

میخوام دندونمو روکش کنم گفتن باید قبلش لثه رو جراحی کنم استخونشو بتراشن.کسی تجربشو داره،سخته؟مراقبتای بعدش چیه؟عوارضش تو آینده چیه؟

برو پیش متخصص خوب

بعدش یه مدت آزردگی داره مراعات هم داره البته بستگی به بدنت و کار دکتر هم داره و اینکه کدوم دندون باشه اما کار خیلی سخت و پیچیده ای هم نیست

اما به هر حال از کشیدن که بهتره

721
715
پیش هر کس میخوای روکش انجام بدی از خودش بپرس جراحی رو پیش کی بدم من اسم متخصص پری و خ ب تو تهران قب ...

عجله ندارم اگه هرموقع پیداش کردی بهم همینجا بگی ممنون میشم.تا آخر هفته آینده وقت دارم

سلام 

منم خواستم روکش کنم جراحی کردم 

گفتن تاج دندانت کوتاه  اگه روکش کنی میرفته

باید ی مقدار از استخوان زیر لثه بیاد بیرون 

درد  نداشت فقط اولش ک آمپول بی حسی میزنن درد داره بعد بخیه میکنه 

هفته بغل میری بخیه شو می کشی اصلا درد نداره 

ی ماه باید صبر کنی برا روکش 

ولی من نفهمیدم گفتی دکتر گفتی استخوان بتراشن؟؟

بعد هزینه اش چقدر گفتن برا شما 

انصاف یعنی اگه روزای سخت رسید روزای خوب زندگیت یادت بمونه   

مراقبت   خاصی نمیخاد فقط تا ی هفته انتی بیوتیک 

دهان شو یه 

اون سمت هم باید مواظب باشی برا مسواک ک بهش نخوره 

عوارض نداره

584
سلام  منم خواستم روکش کنم جراحی کردم  گفتن تاج دندانت کوتاه  اگه روکش کنی میرفته ب ...

نه بابا کجا بخیه میکنن فقط یکم ازلثه رو میبرن تا یذره ازدندون دربیاد بیرون تابتونن روکشو بچسبونن یکمم دردش زیاده خونریزی هم میکنه من یبار کردم الان بازم لازمه واسه دندون دیگم که میترسم برم نصفه مونده 

نه بابا کجا بخیه میکنن فقط یکم ازلثه رو میبرن تا یذره ازدندون دربیاد بیرون تابتونن روکشو بچسبونن یکم ...

والا برا من بخیه کرد فوق تخصص جراحی لثه بود

خب اون ی کم ک می برن تا دندون بیاد بیرون همین جوری باز میزارن؟؟؟؟

هم بخیه میکنن خم باید 4هفته صبر کنی برا روکش 

مگه میسه با هم انجام بده 

والا برا من بخیه کرد فوق تخصص جراحی لثه بود خب اون ی کم ک می برن تا دندون بیاد بیرون همین جوری باز ...

نمی دونم برامنو اونجوری کردن به نظرم یه هفته بعدش روکش گذاشت آخه چهارسال قبل بود دقیق یادم نی

سلام  منم خواستم روکش کنم جراحی کردم  گفتن تاج دندانت کوتاه  اگه روکش کنی میرفته ب ...

آره دکتر من گفت ارتفاع دندونت کمه واسه روکش گذاشتن،باید یه مقدار از استخون لثت تراشیده بشه تا ارتفاع دندونت زیادتر بشه بشه روکش گذاشت روش

737