2733
2734
عنوان

دوستان خوبم کسانی که پانیک داشتن و الان خوب شدن میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 32 پست

من دو بار دچارش شدم چون خیلی استرس داشتم و تو خواب اینجوری شدم اما هیچ دارویی نخوردم و خدا رو شکر حل شد ،دوستت نباید خودش رو درگیر دارو میکرد و خونه نشین شدن هم راه جالبی نیست

شما نمی توانید مانع امواج شوید ،اما می توانید موج سواری را یاد بگیرید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم  يعني از٥سالگي دچار اين بيماري شدم😭😭😭😭😭😭😭خيلي سخته من خيليييييي دارو مصرف كردم ...

علائمت چی بود عزیزم؟؟

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم
2731
مشاوره هم زیاد رفته فایده نداره

مشاوره و مراجعه‎ی پراکنده فایده نداره. باید مداوم و هفتگی تا مدت‎ها - شاید حتی سال‎ها - با یک درمانگر خوب ادامه بده. من کسانی رو دیدم که وضع‎شون خیلی خیلی بد بوده و با دارودرمانی و روان‎درمانی مداوم در کنار هم خوب شدن.

علائمت چی بود عزیزم؟؟

تررررس زياد و بيش ازحد

گاهي فك ميكردم كسي داره خفم ميكنه طوري ك تا بيهوشي ميرفتم و حس ميكردم بهم اكسيژن نميرسه الان ميميرم 

يهوو وسط ي جمعيت حس ميكردم دچار خفه شدن شدم ميدويدم تا ي جا بيوفتم 

مدام حس ترس و استرس 

خيليييي وحشتناك فقط ب زبون گفتنش اسون

تو شرايطي بودم و هستم 

ك ميگم اي كاش هيچ روزي تو اين دنيا نبودم 

الان بهتر شدم 

قبلنا واقعا تو محيط عمومي حضورم سخت بود

اگه خبر فوت ي أدم غريبه رو بشنوم بازم همينجور ميشم چ برسه نزديك

اگه دعوايي رخ بده هم همينطور

ميخام بخابم دوباره چنين حالتايي دارم 

بعضي وقتا فك ميكنممم ديوونه شدم دلم ميخاد فرياد بزنم

نصف شب گاهي بپرم از خاب فك ميكنم مردم 😭😭😭😭😭خيلي سخته خيليييي

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
2738
تررررس زياد و بيش ازحد گاهي فك ميكردم كسي داره خفم ميكنه طوري ك تا بيهوشي ميرفتم و حس ميكردم بهم اك ...

عزیزم🌺ان شالله کاملا خوب بشی,تو ماه رمضن ب نیت شفا قران ختم کن و امیدوار باش ب خوب شدنت! منم دارم چندساله و درمحیط های سربسته و اسنرس زا اذیت میشم,و قبلا زبونم سر میشد و...ولی با توکل بخدا و دعاخیلی بهتر شدم

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم
عزیزم🌺ان شالله کاملا خوب بشی,تو ماه رمضن ب نیت شفا قران ختم کن و امیدوار باش ب خوب شدنت! منم دارم چ ...

خداراشكر عزيزدلم 

انشالله 🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤️

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
شما دارو هم مصرف میکنید ؟

ن عزیزم! من 2 سال قبل چون استرس شدید میگرفتم ب علت بیکار شدن همسرم خیلی اذیت بودم و ازاونجا شروع شد! فقط پرانول و کلرودیازپوکساید وقتی استرس داشتم و تپش قلب کم کم نخوردم! فقط اگه تپش قلب بگیرم پرانول میخورم 

خدا رو شکر که دارو مصرف نمیکنید

ممنون عزیزم🌺

2706