744
648

سلام دوستان من یه دوستی دارم مدت شش ساله که بیماری پانیک داره و دارو مصرف میکنه الان دیگه خونه نشین شده ونمیتونه بره بیرون لطفا اگه کسی این بیماری داشته وخوب شده راهنمایی کنه.سپاسگزارم

792

عزیزم دوستت چ علائمی داره؟؟؟؟؟؟

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......
737
احساس میکنه میخواد دیوونه بشه میترسه از خونه بیرون بیاد

عجب!!!

منم حس میکنم دارم البته خیلی بهتر شدم,من حس خفگی تو جاهای بسته مثل تونل و آسانسور دارم و حس استرس و ترس! من پرانول ک کلرودیازپوکساید میخوردم اخهدیهویی تپش قلب میگرفتم,ولی الان خداروشکر خیلی بهترم 

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......

من دارم 

يعني از٥سالگي دچار اين بيماري شدم😭😭😭😭😭😭😭خيلي سخته من خيليييييي دارو مصرف كردم خيليييي دكتر رفتم 

خودش بايد ب خودش كمك كنه😭😭😭سخته ولي شدني

منم خوب نشدم باش كنار اومدم

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
584

من دو بار دچارش شدم چون خیلی استرس داشتم و تو خواب اینجوری شدم اما هیچ دارویی نخوردم و خدا رو شکر حل شد ،دوستت نباید خودش رو درگیر دارو میکرد و خونه نشین شدن هم راه جالبی نیست

شما نمی توانید مانع امواج شوید ،اما می توانید موج سواری را یاد بگیرید.
من دارم  يعني از٥سالگي دچار اين بيماري شدم😭😭😭😭😭😭😭خيلي سخته من خيليييييي دارو مصرف كردم ...

علائمت چی بود عزیزم؟؟

757