2726

چطور سمبوسه رو مثلثی میکنین تو نت هم زدم آموزش تصویری اما بازم متوجه نمیشم

دختر خوشگلم😘😍 بی صبرانه منتظر اومدنتم گلکم👶👧 الهی همه باردارا به سلامتی زایمان کنن بچشون سالم و صالح خوشگل باشه🤗 خدا ان شاءالله دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه باردار بشن الهی آمین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نون رو مستطیل بِبُر

مخلفات رو بذار یه گوشه ش

بعد اون لایه رو بنداز روش

و بهدهمین ترتیت....

تا ۳لایه رو هم بیفته

لایه آخرو یه کم سیب زمینی بزن تا بچسبه

امروز ۳ اتفاق عالی برای من خواهد افتاد ......

اول اونجوری میکنی بعد اینجوری حالا اونجوری بعد میزاریش تا سرخ شه😂😂😂😂😂🤣🤣

آخه الان چطوری توضیح بدم برات وقتی با تصویری متوجه نشدی🤣🤣🤣🤣

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

موادت هر چی که هست جعفری و پنیرپیتزا هم حتما بزن.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

الان چجوری بگیم؟

اول ک نون رو مستطیل پهن یا باریک هر اندازه ک دوس داری برش میدی بعد مواد میریزی قسمت ابتدایی نون بعد بقیش چجوری  بگم😵😵😵😵😵😵

دنباله بادبادکی در کف باد.                            من بودم و بی خیالی من،کودکی ام.                          
2706