2733
2734

سلام

صبح تاپیک زدم و از ویار لعنتیم تعریف کردم

دوستان پیشنهاد دادن سیرابی بخورم

الان شوهرم خریده 

چقدر بخورم بسه؟

من خیلی سیرابی دوست ندارم و بالاجبار میخورم بلکه درست شم

دو سه تا قاشق بسه یا بیشتر بخورم؟

...عَسى‌ أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئاً وَ هُوَ خَيْرٌ لَكُمْ وَ عَسى‌أَنْ تُحِبُّوا شَيْئاً وَ هُوَشَرٌّ لَكُمْ...؛ چه بساچيزى راناخوش داريد، در حالى كهخير شمادر آن است و چه بساچيزى را دوست داريد، در حالى كه ضرر و شرّ شمادر آن است...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یه پرس بخور دیگه

خیلی زیاده که میمیرم

...عَسى‌ أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئاً وَ هُوَ خَيْرٌ لَكُمْ وَ عَسى‌أَنْ تُحِبُّوا شَيْئاً وَ هُوَشَرٌّ لَكُمْ...؛ چه بساچيزى راناخوش داريد، در حالى كهخير شمادر آن است و چه بساچيزى را دوست داريد، در حالى كه ضرر و شرّ شمادر آن است...
واسه من که اصلا فایده نداشت انشالله واسه شما موثر باشه 😢😢

صبح که خیلی از دوستان تعریف کردن

منم به امید اینکه خوب بشم شوهرمو مجبور کردم با زبون روزه بره بخره

امیدوارم من خوب بشم دیگه طاقت ندارم

2738

من شنیدم ویار ب خاطر کمبود ویتامین ب هستش و قبل از بارداری باید اینا رو خورد تا ویار نداشت؛  تا جایی ک حالتو بهم نزنه بخور جگر هم خوبع

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                

یه کاسه بزرگ بخور😆

حالا انگار تجربه صدتا حاملگی داشتم خخخخ

موندیم توی یکیش هواهر

سیرابی چی میگه دیگه

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع

منک مادرشوهرمو مادرم میپختن میاوردن میدادن یواشکی مینداختم‌دور آخ هم دوس نداشتم همم ویار وحشتناک داشتم ۳ماه تحمل کردم ولی سیرابی میل نکردم عوضش میتونی فلفل دلمه‌ای بخوری ماتحان‌کن 

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
ولی مطمئن باش خوب میشی.قشنگ آبلیمو بزن  بعدم بخور

با ابلیمو خوشمزه میشه؟

تا حالا نخوردم نمیدونم چه جوری باید خورد

میشه گوشتاشو نخورم فقط آب سیرابی رو بخورم؟

خیلی زیاده که میمیرم

خوشمزه ست که قشنگ تیلیت کن جلو تی وی بخور هواست پرت شه دل و روده تو میشوره میبره 😂😂😂😂با ذهنت بازی کن بگو عجببب غذایی سیرابی نیست که ...بیف استراگانوفه 

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

وای به به 😃خیلی خوشمزست که

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
من شنیدم ویار ب خاطر کمبود ویتامین ب هستش و قبل از بارداری باید اینا رو خورد تا ویار نداشت؛  تا ...

جیگر که شنیدم خیلی بده

میگن موجب سقط میشه

2706