2703
2553
عنوان

تعیین جنسیت

180 بازدید | 15 پست

سلام خانمها...برای تعیین جنسیت اگه بخواهیم بریم سونو چه زمانی باید بریم منظورم بعداز پریوده ،چندم؟واینکه باید پیش همون دکتر زنان رفت؟به دکتر بگیم برای چه کاری اومدم؟؟ 

😇میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید...😇

به دکتر‌بگی‌برای‌چه‌کاری اومدی؟؟؟؟؟؟؟

بگو اومدم خودتونو ببینن و برم  

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هفته 18 بارداری صددرصد مشخص میشه سونو باشه فرقی نداره دکتر زنان انجام بده یا رادیولوژی 

منظورم قبل بارداریه..تو زمان اقدام چه موقع دکتر برم سونو کنه برای تعیین جنسیت اینکه نزدیک تخمک گذاری باشه یانه

2720
تخمک گذاری کیت بگیر وقتی دو تا هاله انداخت اگه دختر می خوای همون موقع نزدیکی کن اگه پسر می خوای 24 س ...

کیت تشخیصش سخته،2 سه روز هردو خطش پررنگه، نمیشه دقیق روز تخمک گذاری رامشخص کرد.بر ای سونو نمی دونم چه زمانی برم بعداز پریود باشه یا مثلا وسطای سیکل؟

2714
خدانکشتت کلی خندیدم دلم باز شد😄

خدا رو شکر😉😉😉😅

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
بخدا اینقد خندیدم اشکام همینطور ادمد پایین اخا منم همیشه میخوام برم دکتر مثل استارتر میگم چی بپرسم؟ ...

بازم خداراشکرتاپیک من باعث شادشدن دل یکی شد.من که جواب سوال رانگرفتم ولی منظورم از اینکه میگم چی بپرسم اینه که گفتم شایداسم علمی چیزی داشته باشه ..،همینجورادم بره بگه می خوام سونو تخمک گذاری انجام بدم  یکم ضایعس احساس می کنم.😁

منظورم قبل بارداریه..تو زمان اقدام چه موقع دکتر برم سونو کنه برای تعیین جنسیت اینکه نزدیک تخمک گذاری ...

روز ۱۲پریودی میری پیش دکتر زنان،میگی میخوای روز تخمکگداریتو مشخص کنی برای تعیین جنسیت و برای اینکه بدونی فولیکول ها به حد نصاب رسیدن یانه برات سونو بنویسه،

البته چند ماه پشت هم بری سونو،خودت روز تخمکگداریت دستت میاد وبا کیت تخمکگذاری هم میتونی روزشو بفهمی،

بعدم رژیم از دکتر بگیری بد نیست واسه تعیین جنسیت،۱۵تا ۲۵درصد میتونه موثر باشه

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
بازم خداراشکرتاپیک من باعث شادشدن دل یکی شد.من که جواب سوال رانگرفتم ولی منظورم از اینکه میگم چی بپر ...

نه عزیزم چرا ضایع باشه

دکترها از این سوالات زیاد شنیدن.

رفتی بگو میخوام ببینم سایز فولیکول هام چقدر و چند تاس اصلا؟ معمولا هم بدون دارو یکی دو تا تشکیل میشه

2706