2733
2734
عنوان

لاغری....

167 بازدید | 11 پست

بچه ها ایا کسی تا به حال با ایمیل های اقای مهدی خردمند یا سی دی هاشون تونسته لاغر کنه؟؟؟

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایمیل برا من میاد من سی دی نگرفتم ازش نخریدم یعنی بنظرم جالب نیست 

یعنی به نظرت جواب نمیده؟؟

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
2728
من سی دی هاش خریدم حرف هاش بد نیست اما اگه بازم متونی گرسنگی عاطفی و جسمی تشخیص بدی و رو گفته های خر ...

شما نتونستی لاغر کنی ؟؟

یعنی به نظرت جواب نمیده؟؟

ن بنظرم بیهوده من الان خودم رژیمم سرخ کردنی نمی‌خورم نوشابه نمی‌خورم دست خود ادامه اینا الکیه ب نظر من ولی بعضی ها نتیجه گرفتن دیدی ک نامه مردم که مینویسند براش هم می‌فرسته 

حالشـــون کــه ازت بهـــتر باشـه میــگن: بیخیال درست میشه             ♀☜ⓕⓞⓚⓞⓛⓘ☞ ♂♬
2738
چرا یکمی لاغرتر شدم بهترین خوبيش این بود تونستم رو غذا خوردنم کنترل پیدا کنم 

منم غذا خوردن رو کنترل میکنم الآنم که رمضون نزدیکه بهتر 

حالشـــون کــه ازت بهـــتر باشـه میــگن: بیخیال درست میشه             ♀☜ⓕⓞⓚⓞⓛⓘ☞ ♂♬
منم غذا خوردن رو کنترل میکنم الآنم که رمضون نزدیکه بهتر 

ببین الان تو گفتی سرخ کردنی و نوشابه را کمترش کردی ولی بدون این چیزها لاغر کردم چون به قول مهدی خردمند نباید با استفاده نکردن یه ماده غذایی بدن حریص کرد که یه دفعه کم بیاری 

قیمت الانس فکر کنم صدوخورده ای باشه درسته 

نمیدونم دقیق چنده الان...ولی هرکاری میکنم لاغر نمیشم...گفتم شاید اینا جواب بده از دمنوش نیوشا دمنوش مهرگان و باشگاه بدن سازی.....هرچی رفتم لاغر نمیشم ازمایشم دادم هیچ مشکلی ندارم غذا خوردنمم معمولیه اهل فست فود و سس و شیرینی...اصلا نیستم...ولی بازم لاغر نمیشم ناامید شدم دیگه

ببین الان تو گفتی سرخ کردنی و نوشابه را کمترش کردی ولی بدون این چیزها لاغر کردم چون به قول مهدی خردم ...

درسته ب بعضی ها میسازه حرفاش من اصلا نمیتونم با این راهکار ها لاغر بشم هرکسی فرق داره دیگه .