2410
2553
عنوان

راهنمایی برای خرید کولرگازی

| مشاهده متن کامل بحث + 18102 بازدید | 33 پست
پس الان چی خوبه؟؟

مامانم اینا الجی گرفتن تز نظر برق و سرمایش راضی بودن

تو محل کار ما پاکشوما هست گمونم اون خیلی خوب بود

ما خودمون هم می خوایم بخریم هم خیلی گرونه هم نمی دونم چی بخریم

از طرفی می گم بخاطر حمایت از کارگر ایرانی، ایرانی بخرم از طرفی دو دلم نمی دونم...

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
مامانم اینا الجی گرفتن تز نظر برق و سرمایش راضی بودن تو محل کار ما پاکشوما هست گمونم اون خیلی خوب ب ...

وای وای بدترین برند هست توی کولر ها الجی😣😣😣 مادوتا الجی رو با ضرره زیاد دونه ای ۲۰۰رد کردیم. اشغاله به تمام معنا.

هایسنس هم خوبه توی کولرها.

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تهرانم.مرسی عزیزم.

خواهش گلم. 

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
وای وای بدترین برند هست توی کولر ها الجی😣😣😣 مادوتا الجی رو با ضرره زیاد دونه ای ۲۰۰رد کردیم. اشغا ...

از چه نظر بده؟

مامانم اینا یه کولر از اون قدیمیا ی پر مصرف داشتن یه اسپلیت کوچیک هم برای اتاق گرفتن اما چون پول برق با اون کولر زیاد میومد این اسپلیت رو رو درجه زیاد روشن می ذاشتن که حال رو هم خنک کنه تقریبا پدرش در میاد تابستونا اما انصافا خوب مقاومت کرده...

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
2456
از چه نظر بده؟ مامانم اینا یه کولر از اون قدیمیا ی پر مصرف داشتن یه اسپلیت کوچیک هم برای اتاق گرفتن ...

بدرد جنوب نمیخوره الجی. نمیکشه

وای وای بدترین برند هست توی کولر ها الجی😣😣😣 مادوتا الجی رو با ضرره زیاد دونه ای ۲۰۰رد کردیم. اشغا ...

تی سی ال واقعا خوب نیس. ما تی سی ال داریم یه اتاق ۲۴ متری رو به زور خنک میکنه با اینکه ۳۲هزار هست نمیتونه نمیکشه ، جنوب هستیم

2714

برای خرید کولر گازی اول از همه باید ببینید چه توانی برای شما مناسب ، مثلا اگر برای یک اتاق کوچک میخواهید یک کولر گازی 12000 برای شما کافی، خانه قبلی ما 65 متر بود و شاید باورتون نشه ولی یک کولر 12000 اجنرال کل خونه رو خنک میکرد.

ولی خونه فعلی ما که 88 متر یک کولر گازی 24000 اجنرال به خوبی خنکش میکنه و ما خیلی راضی هستیم ولی قاعدتا خانه با متراژ بیشتر نیاز به توان 30 و یا حتی 36000 رو داره 

از بین برند های کولر گازی من به شما کولر گازی اجنرال، بوش ، ال جی ، گری و سامسونگ پیشنهاد میکنم و از بین برند های متفرقه مارک های جنرال لبخندی، جنرال مکس رو پیشنهاد میکنم که هر کسی از دوستان خریده راضی بوده، قاعدتا اونی که پول داره میره برند اصلی میخره و اونی که پولش کمتر برند متفرقه

برای خرید هم یا برید شخصا از سه راه امیر حضور تهران خرید کنید و یا اگر اینترنتی میخواهید خرید کنید از فروشگاهی خرید کنید که معتبر باشه 

هرچی میخرین اسپلیت شارپ نخرین آشغاله رسما 21 میلیون پول دادیم یه کولر 24000 شارپ خریدیم به خاطر آرامش اعصابمون 

ولی اندازه یه کولر آبی صدا تولید میکنه به حدی که شبا مجبوریم خاموشش کنیم و مثل کولر آبی بعد یه ساعت استفاده بدن درد میشیم...

من زمانی که داشتیم خونمون رو بازسازی می کردیم واسه چیدمان جهیزیه خیلی تحقیق کردم واسه کولر گازی. چون من به کولر آبی حساسیت دارم نوع کولرگازی خیلی برام مهم بود 

همه چی کارای بازسازی با شوهرم بود چون من انقدر درگیر خرید جهیزیه بودم که اصلا وقت نداشتم ولی کولر جز وضایف خودم بود انقد ک روش حساس بودم منم موقع خرید تا انقد تحقیق نکنم و نظرات مختلف رو نشنوم ول کن ماجرا نیستم حتی واسه خرید یک کتری و قوری یه عالمه سرچ میکنم

من خیلی تحقیق کردم و نتیجه تحقیقاتم شد این:

مارک سامسونگ و ال جی خیلی معروفن و همین باعث شده تا بیشتر از اینکه پول کیفیت بدید پول مارک و برند رو بدید

دو تا مارک کولر گازی گری و کولر گازی اجنرال پیدا کردم که جفتشون واسه کشور ژاپنه. ژاپن هم ک اصلا تعریف نمیخواد انقد که خوبه

تا جایی ک یادم کولر گری چند ساله رتبه 1 رو تو کولر گازی ها داره

فقط موقع خرید باید حواستون باشه که جنس اصل بخرید و چینی فیک رو به اسم اصل بهتون ندن

من از نمایندگی تهران یه فروشگاه بود به اسم مهدی خریدم که گارانتی اصلی داشت

خودتون هم تحقیق کنید چون کولر گازی انقدر ک گرونه حداقل یه مارکی بخرید که سالها عمر کنه.

ماهم میخواییم بگیرم.خونمون ۱۴۵مترا.شوهرم میگه دوتا بیست هزار بگیرم بهتره😌 نظرتون چیه؟؟چا مارکی خوب ...

فقط او جنرال ،البته باید ببینید برای چه اب و هوایی میخواید چون فرق داره موتوراشون ،مثلا برای خوزستان موتور پیستونی جواب میده ،برای اصفهان موتور روتاری یا موشکی ، اندازه خونه هم مهمه مقدار قدرت کولر رو در ۴ که عدد ثابت هست ظرب کنید متراج خونه در میاد مثلا ،برای مناطق معتدل موتور T1 ومناطق گرمسیری وحاره ای موتور T3 مناسب است بهترین برندها o general ,,,,HITACHI,,,,LG,,,,SAMSUNG,,,PAPanasonic,,,suprano ,اینا در نوع خودشون بهترینن وجای شک وجود ندا ه 

ماهم میخواییم بگیرم.خونمون ۱۴۵مترا.شوهرم میگه دوتا بیست هزار بگیرم بهتره😌 نظرتون چیه؟؟چا مارکی خوب ...

این راهنمای خرید بهتر هست 

محیط 10 تا 30 مترکولرگازی 12000 به بالا
محیط 30 تا 60 مترکولرگازی 18000 به بالا
محیط 60 تا 90 مترکولرگازی 24000 به بالا
محیط 90 تا 120 مترکولرگازی 30000 به بالا
محیط 120 تا 180 مترکولرگازی 36000 به بالا

2706