2137
2106
عنوان

راهنمایی برای خرید کولرگازی

11522 بازدید | 27 پست

سلام .ما قصدداریم کولر گازی بخریم.دوستهایی که کولرگازی دارن لطفا بگن چه مارکی دارن وراضی هستن یا نه وقبض برقشون چقدر میاد؟در ضمن ما اصفهانیم.

تراست خوبه. 

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ما کناره یه اسپیلت یه تراست۱۲هزار داریم قبض ۸۰الی۱۰۰.جنوبیم.

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

ممنون.ساخت کجاست؟

نمیدونم سرچ کن.۱۲ساله بی وقفه و بدون خرابی و رسیدگی انچنانی داره برامون کار میکنه

2166

ماهم میخواییم بگیرم.خونمون ۱۴۵مترا.شوهرم میگه دوتا بیست هزار بگیرم بهتره😌

نظرتون چیه؟؟چا مارکی خوبه؟/و چند هزار؟؟

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
ما کناره یه اسپیلت یه تراست۱۲هزار داریم قبض ۸۰الی۱۰۰.جنوبیم.

خونتون چند متره یه ۱۲هزار خوبه؟؟

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍

مامانم اینا می خواستن بخرن خیلی تحقیق کردن به تراست رسیدن

اما یکی از فامیلامون که تو کار تعمیراته و اون آقایی که فروشنده بود و آشنا بود هر دو گفتن تراست اوایل خیلیییییی عالی بود الان چند سالیه موتورش تغییر کرده و بدرد نمی خوره

بخاطر همین هرکی داشته راضی بوده ولی الان زیاد تعریفی نداره

خونتون چند متره یه ۱۲هزار خوبه؟؟

۷۸متره.یه اسپیلت۲۴هزار هم داریم غیره اون تراست ۱۲هزار. یکی دیگه هم نیازه.هوا اتیشه. فعلا پول نداریم بخریم البته

2050
۷۸متره.یه اسپیلت۲۴هزار هم داریم غیره اون تراست ۱۲هزار. یکی دیگه هم نیازه.هوا اتیشه. فعلا پول نداریم ...

ما خونمون ۱۴۵متره به نظرت دوتا بیست هزار جواب میده؟؟

مامانم اینا می خواستن بخرن خیلی تحقیق کردن به تراست رسیدن اما یکی از فامیلامون که تو کار تعمیراته و ...

پس الان چی خوبه؟؟

ما خونمون ۱۴۵متره به نظرت دوتا بیست هزار جواب میده؟؟

کجایید؟بستگی به موقعیت خونه داره. نظره من یه اسپیلت۲۴هزاربرا سالن

اناق خواب هم گازی ۱۲هزار. من طبق هوای جنوب میگم

کجایید؟بستگی به موقعیت خونه داره. نظره من یه اسپیلت۲۴هزاربرا سالن  اناق خواب هم گازی ۱۲هزار. م ...

تهرانم.مرسی عزیزم.

مامانم اینا می خواستن بخرن خیلی تحقیق کردن به تراست رسیدن اما یکی از فامیلامون که تو کار تعمیراته و ...

دست دوم گیر بیارن.‌اتفاقاااا دست دوم ها بهتر کار میدن. اوجنرال هم خوبه اصلش سختتتتتتت گسر میاد. دست دوم راحت. وارد نمیشه بخاطره مصرف برق باااالاش ولی بی رقیبه.‌بهتره تراسته ولی گیر نمیاد نو ش.

2183
پس الان چی خوبه؟؟

مامانم اینا الجی گرفتن تز نظر برق و سرمایش راضی بودن

تو محل کار ما پاکشوما هست گمونم اون خیلی خوب بود

ما خودمون هم می خوایم بخریم هم خیلی گرونه هم نمی دونم چی بخریم

از طرفی می گم بخاطر حمایت از کارگر ایرانی، ایرانی بخرم از طرفی دو دلم نمی دونم...

مامانم اینا الجی گرفتن تز نظر برق و سرمایش راضی بودن تو محل کار ما پاکشوما هست گمونم اون خیلی خوب ب ...

وای وای بدترین برند هست توی کولر ها الجی😣😣😣 مادوتا الجی رو با ضرره زیاد دونه ای ۲۰۰رد کردیم. اشغاله به تمام معنا.

هایسنس هم خوبه توی کولرها.

تهرانم.مرسی عزیزم.

خواهش گلم. 

وای وای بدترین برند هست توی کولر ها الجی😣😣😣 مادوتا الجی رو با ضرره زیاد دونه ای ۲۰۰رد کردیم. اشغا ...

از چه نظر بده؟

مامانم اینا یه کولر از اون قدیمیا ی پر مصرف داشتن یه اسپلیت کوچیک هم برای اتاق گرفتن اما چون پول برق با اون کولر زیاد میومد این اسپلیت رو رو درجه زیاد روشن می ذاشتن که حال رو هم خنک کنه تقریبا پدرش در میاد تابستونا اما انصافا خوب مقاومت کرده...

از چه نظر بده؟ مامانم اینا یه کولر از اون قدیمیا ی پر مصرف داشتن یه اسپلیت کوچیک هم برای اتاق گرفتن ...

بدرد جنوب نمیخوره الجی. نمیکشه