2726
عنوان

مینا قری هستم دوستای گلم لطفا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 160 پست

سلام مینا جون 

عزیزم‌انقدر خوشحال شدم که حد نداره

خیلی خیلی تبریک میگم

برات دعا میکنم و صلواتم‌میفرستم که خدا خودش مواظب نی نی ت باشه

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فدای سرت عزیزم اشکال نداره . عوضش بهتر باردار میشی چون شنیدم بعد کورتاژ رحم امادس بعد دو تا پریودی س ...

ممنونم دوست خوبم بابت همراهی که باهام کردی😆

خدا نی نی نازتو برات حفظ کنه😍

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅

سلام مینا جون خیلی خوشحال شدم تاپیکتو دیدم ،همیشه یه سری اسمهایی که نی نی میخواستن سر نماز دعا میکردم یکیش شما بودی، من همیشه میومدم سر میزدم تا خبر خوب بارداریتو ببینم  

نمیدونم منو یادته یا نه منم تجربه اتفاق بدو داشتم واسه بچه اولم ، ولی  دومی رو خدا بهم بخشید و الان تو بغلمه، انشالا تاپیک زایمانت، به چیزای خوب فکر کن و خودتو واسه نی نی داری اماده کن

👨‍👩‍👧
سلام مینا جون خیلی خوشحال شدم تاپیکتو دیدم ،همیشه یه سری اسمایی که نی نی میخواستن سر نماز دعا میکردم ...

سلام الیناجون بله یادمه . فدات بشم مهربون . لطف بزرگی کردی دعام کردی . الانم محتاج دعام.  بازم استرس ولم نمیکنه . انشالله خدا بهم رحم کنه و این بچه رو بهم ببخشه . 

مینا قری هستم
سلام الیناجون بله یادمه . فدات بشم مهربون . لطف بزرگی کردی دعام کردی . الانم محتاج دعام.  بازم ...

استرس که هست حقم داری من خودم تا قبل اینکه نی نی تکون بخوره چون حرکتاشو حس نمیکردم همش تو بهداشت بودم به خاطر اینکه صدا قلبشو بشنوم چون دکترم نمیزاشت زیاد سونو بدم بل همه اینا به اسرار خودم چهار بار تا زمان سونو ان تی رفتم واسه سونو  

ولی هیچی نبود فقط استرس الکی بود، خداروشکر که الان مشکلت مشخصه دیگه نباید فکر بد کنی، منم کم کاری تیروئید داشتم، اسپرین هم خوردم، از این روزا لذت ببر عزیزم، من فکر میکردم دوران بارداریم سخت بود اخه بد ویار هم بودم درد و انقباض هم داشتم،، ولی الان ...

نگم برات که خیلی بچه داری سخترررره،

چشم رو هم بذاری میبینی همه اینا گذشت و نی نی بغلته عزیزم، خیالت راااحت باشه

👨‍👩‍👧
سلام عزیزم اره رفتم خداروشکر خوبه فقط جفتم پایینه

خداروشکر. استراحت کن فقط. انشالله به سلامتی بغل میکنی نی نی تو. 

باز هم بگو دوستت دارم …اینجا نه دماغ کسی دراز می شودنه گرگی به گله می زند
2706