2726
عنوان

تهرانیا عین اینو کجا میتونم پیدا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 26 پست
دی جی کالا داره از اینا حالا دقیقا اینو نمیدونم .منم عاشق این مجسمه هام چند تا دارم ازشون

مررسی

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)

دی جی کالا

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه نقاشیه 🤔

مجسمه هاشونم هست 

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)
2728
دی جی کالا داره از اینا حالا دقیقا اینو نمیدونم .منم عاشق این مجسمه هام چند تا دارم ازشون

من خودم از دیجی خیلیییی خرید کردم اما خیلیم گرون فروشه

فقط چیزایی که تخفیف آنچنانی داره یا می دونم داره از بازار ارزونتر می ده رو می خرم

مثلا پوشک بچه رو از دیجی می خرم 😆

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
من خودم از دیجی خیلیییی خرید کردم اما خیلیم گرون فروشه فقط چیزایی که تخفیف آنچنانی داره یا می دونم ...

آره منم میدونم گرونه. ولی اگه عین اینو داشته باشه ارزششو داره😍