2410
2553
عنوان

كيا با رژيم وزن جنين شون رو ماه هاياخر بالا بردن؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4245 بازدید | 20 پست
دكترم ميكه كمه عزيزم سزارينم

الان کمه هفته های دیگه جهشی رشد میکنه گلم فقط روزی سه تا خرمای پیارم بخور و شیر و عسل و‌سویق سنجد.

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه

خودت چاق نشی خیلی اینارو میخوری.من دخترم 3 کیلو به دنیا اومد خیلی لاغر و ضعیف بود.اصلا نمی دونم واسه چیه که یه بچه لاعره یکی چاقه.من مولتی نمی خوردم چون وزنم تو بارداری بالا میرفت

و

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

پيامتونو ديدم

منم مشكل شما رو دارم البته الان فكر ميكنم زايمان كرديد.

من هفته ٣٤ هستم و وزن جنين ١٦٠٠، خيلي كمه . چيكار كرديد شما؟ چي شد نيني؟ خوبه انشالله؟ موقع زايمان چقدر شد وزنش؟ چي خورديد؟

2720
نه گلم اصلا کم نیست در حالت عادی هفته های آخر به شدت روند رشدش افزایش پیدا میکنه اگه بخوای طبیعی زای ...

من كتاب خارجي خوندم چندتا اونايي كه هنگام تولد وزنشون بالا بود عمر بيشتري داشتن كمتر مريض ميشدن. حتي نوشته بود خيلي مهمه تو يكسالگي وزنش بيشتر از سه برابر وزن تولدش باشه.وزن زيادي خوب نيست ولي تو بچه روتد رشد و نشون ميده ومشخص ميكنه تغذيه بچه خوب بوده

سلام پيامتونو ديدم منم مشكل شما رو دارم البته الان فكر ميكنم زايمان كرديد. من هفته ٣٤ هستم و وزن ...

سلام شما زایمان کردین؟ من تو ۳۲ هفته ۱۳۰۰ بود؟ نی نیتون چند هفته و با چه وزنی به دنیا اومد؟ سزارین شدین یا طبیعی؟