2726
عنوان

درمان افسردگی

52274 بازدید | 86 پست

خانوما من حس میکنم افسردگی دارم خیلی کم حوصله هستم خیلی خواب الود و خسته. اصلا از زندگی لذت نمیبرم شاد نیستم چند ساله اینطورم خواهش میکنم بگید چیکار کنم ؟ یه عده میگن روانپزشک و دارو و ... یه عده میگن ایما بدتر میکنن برو داوهای گیاهی بخور موندم چکار کنم اگه میگید برم ورزش و ... اینو بگم اصلا و ابدا نمیتونم انکارهرو بکنم اصلا حوصلم نمیکشه میخواتم به بارداری اقدام کنم ولی با ایوضعیتم که نمیشه   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه دارو نه . ورزش رو برو . منم بخاطر شکست عشقیم افسرده شده بودم رفتم پیش مشاور گفت برو ورزش گفتم حوصله ندارم گفت شده بزور ررو باشگاه . ورزش هم نکنی لااقل ببین اونا رو . راس میگفت اون ساعتی که باشگاهم حالم خوب میشه . استخر و کوه رو اجبار کرد بهم . کوه هم خیلی خوبه . هان گفت بنویس حس های بدت رو بعد پارش کن . تنها نمون حتی تو اتاق تو جمع خانواده باش . ممنوعم کرد قرص بخورم . دوستم به هیچ عنوان واسه بارداری اقدام نکن حالات تو رو بچه تاثیر میذاره گناه داره سرنوشت طفل معصوم اینجوری رقم بخوره . چون تو بارداری باندازه کافی آدم افسرده میشه 

هیچ  
2728
نه دارو نه . ورزش رو برو . منم بخاطر شکست عشقیم افسرده شده بودم رفتم پیش مشاور گفت برو ورزش گفتم حوص ...

اره قبول دارم . مشکل اینه من همیشه خسته م یه مدت رفتم باشگاه نتیجه انچنانی نگرفتم

نه شاغلم تو محیط کارمم استرس زیاده

عزیزم منم شاغلم و شرایط مشابه شما رو دارم ... ببین ما باید حواسمون به خودمون باشه وگرنه اوضاعمون پس معرکه ست من شروع کردم ویتامین میخورم و هر وقت حس میکنم بیحالم قهوه میخورم و سعی میکنم کتاب بخونم یا مطالعه داشته باشم ...آهنگ شاد گوش بدم و ارتباطم با خدا قوی تر کنم...سعی میکنم از لحظه لذت ببرم و البته نگاهم به آینده باشه و ولی خب خیلی دارم تلاش میکنم ...من همسرم هم اصلا آدم شیطون و اکتیوی نیست و خیلی درونگراست و این بیشتر اذیتم میکنه

من به این دنیا اومدم تا شاد زندگی کنم  
عزیزم منم شاغلم و شرایط مشابه شما رو دارم ... ببین ما باید حواسمون به خودمون باشه وگرنه اوضاعمون پس ...

من شوهرم خیلی خیلی مهربونه و همه عشقشو به پام میریزه چه کنم که من هیچ حس و حالی ندارم   

عزیزم منم شاغلم و شرایط مشابه شما رو دارم ... ببین ما باید حواسمون به خودمون باشه وگرنه اوضاعمون پس ...

سعی کردم کتاب بخونم با وجودیکه ذاتا ادم کتاب دوستی هستم و خیلی کتاب خوندم تو زندگیم ولی اصلا الن حوصلم نمیکشه بخونم چند خط خونده مغزم ارور میده نمیکشه حوصلم

منم 5 ساااال از افسردگی رنج میبردم همش از دکتر و روانپزشک فراری بودم و خودمو می ترسونم ولی این بیماری هی بدتر میشد دیگه با زور و دعوا رفتم پیش روانپزشک دکتر سعید انصاری سمت ونک خیلی راضی ام میگم کاش زودتر می رفتم و خیلی از موقعیت های خوب زندگیمو تو اوج جوونی از دست نمیدادم. به نظرم چند تا قرص ضررش خیلی کمتر از تاثیر افسردگی بر زندگیمونه

2706