834
648

836
727

فامیلیه...جهش کوه شاه...باهم بخونید نه جدا

باتو هیجانی ترم😍یه نَمه روانی ترم🤗دیوونگیه محض اون روزایی که عادی ترم🙂میخ تو شدم لعنتی📌رو دل تونیس قیمتی💵کسی به تو چپ خیره شه👀بدجوری میشم غیرتی😡دلتو بردم و دمم گرم⁦♥️⁩دل تو دیوونه ترم کرد💖مگه میشه که نباشی😞مگه میشه که بی تو سرکرد💋👄💋👄                                                                                    من عاااااااااااشقتم ⁦♥️⁩(M)⁦♥️⁩
827

پیر دولی😖😳😳😳

بجون خودم فامیلی یکی بود😂😂😂😂😂

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

فامیلی ساکی😐😂

زیادی

خانومای کرجی.. اگر بیماری یا مشکلاتی مثل پوست و مو، کبد، معده، دردای مفصلی، عفونت های زنانه، تنبلی تخمدان و نازایی و... دارید میتونید به مطب طب سنتی ما تو کرج بیاید یا تماس بگیرید. هزینه ویزیت و مشاوره ۳۰تومن هستش ولی من اجازه دارم که معرفیتون کنم و ازتون هزینه ای گرفته نمیشه. و رایگان مشاوره میشید و فقط هزینه داروهاتون رو پرداخت میکنید. درمان طب سنتی قطعی و بدون بازگشت هستش. زیر نظر بهترین حکیم های طب سنتی. اگر سوالی درمورد آموزش یا مشاوره دارید درخدمتم.
822