2733
2734
عنوان

باردارا و خانومای باتجربه توروخدااااا بیاین... 😓

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 39 پست
سلام عزیزم چیزی نیست گلم نگران نشو. . ترشحات تو این هفته ها زیاد میشه اگرم غلیظه کخ بخاطر عفونته.است ...

سلام آجی.  خیلی نگرانم بخدا 😓.  ممنونم. دعا کن زودی از  این عفونت لعنتی راحت بشم و نی نی ام سالم بیاد بغلم. مُردم بس که استرس کشیدم.

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
الان دوباره خوندم متنتو.پوماد زدی؟که با اپلیکاتور میریزن تو واژن؟خب همونه عزیزم الان داره خارج میشه.

نه شیاف زدم اینبار. 

یه دوره پماد زدم تاثیری نداشت. 

اخه تند و تند میاد. 😢 و یکم با سوزش. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آجی.  خیلی نگرانم بخدا 😓.  ممنونم. دعا کن زودی از  این عفونت لعنتی راحت بشم و ن ...

استرس نداشته باش گلی....هیچی نیست باور کن استرس بیشتر بده واسه نی نی...من فردا دارم میرم دکترمیخوای بپرسم برات؟نمیدونم هرکاری از دستم بربیاد انجام میدم عزیزم ...ولی چیز مهمی نیست نترس.شیاف و پوماد و این چیزا ممکنه بریزن بیرون.حالا نگاه کن ببین چطوریه ترشحاتت

لطف حق شامل شده بر حال ما...
2731
با پستت خیلی خندیدم که از چی نگرانی خواهر گل، کسی به اندازه من شیاف نزاشته، من که باردار نبودم از اب ...

😃

دست خودم نیست . خیلی دلهره گرفتم یهو. اخه سری قبلی پماد زدم اینجوری نبود. 

اینسری هنوز شیافه رو نزاشتم و به پهلو نخوابیدم مثل شیراب ازم حس میکنم میاد. 

تاثیری داشت برای شما ؟؟؟ عفونت رو رفع کرد ؟میگن شیاف خیلی بهترو قوی تر از پماده.

استرس نداشته باش گلی....هیچی نیست باور کن استرس بیشتر بده واسه نی نی...من فردا دارم میرم دکترمیخوای ...

یه دنیا ممنونم عزیزم. خیلی باحرفات دلگرمم میکنی. 

دست گلت درد نکنه. 😊😙😍

عزیزم منم همین تجربه رو داشتم .و مطمئن بهت میگم از شیافه.اصلا نگران نباش.دقیقا علائم شما رو داشتم

خیلی ممنون . 🤗

شما هم توبارداری استفاده کردی ؟  زودی خوب شدی؟ 

2738
خیلی ممنون . 🤗 شما هم توبارداری استفاده کردی ؟  زودی خوب شدی؟

آره گلم منم بارداری استفاده کردم اما خوب خوب نشدم.دکترم میگه چون بچت دختره عفونت زیاد میگیری

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.
😃 دست خودم نیست . خیلی دلهره گرفتم یهو. اخه سری قبلی پماد زدم اینجوری نبود.  اینسری هنوز شیا ...

هر دوتاش خیلی خوبه، ولی من خودم بعد گذاشتن شیاف و پماد انقدز ازم اب میاد به قول تو این پهلو اون پهلوکه میشم میریزه انگاز شلنگ باز کردن قبلش نوار بهداشتی میزارم

یه دنیا ممنونم عزیزم. خیلی باحرفات دلگرمم میکنی.  دست گلت درد نکنه. 😊😙😍

فدات عزیزم...دیدی که باتجربه ها هم گفتن چیزی نیست.پس کلا نگرانیو بذارکنار.

حالا یه سوالی....عفونتت درچه حد بود که پوماد و شیاف داد بهت؟اخه منم گاهی وقتا یکم دارم ولی سوزش و خارش ندارم اصلا.معاینت کرد یا خودت توضیح دادی؟

فدات عزیزم...دیدی که باتجربه ها هم گفتن چیزی نیست.پس کلا نگرانیو بذارکنار. حالا یه سوالی....عفونتت ...

ممنون عزیزم که اومدی تاپیکم و آرومم کردی. 

من از وقتی باردار شدم عفونت گرفتم. اولش محل ندادم تا دیدم رنگشون زردِ مایل به سبز شد و فهمیدم  ناااجور شده دیگه 😓. 

نه اصلا معاینه نکرد. فقط با توضیحات خودم تجویز کرد. 

من اولاش یه مقدار خارش داشتم و سفیدکی بودن. الان اصلا خارش ندارم. رنگشون که تغییر کرد فعمیدم باید برم یه فکری کنم براشون. اگر خودت حس میکنی عفونت داری حتما به دکتر بگو چون تا عفونت کمه راحتر میشه درمان کرد و سریع از بین بردشون .  نزار مثل من عفونت قوی تر بشه.

هر دوتاش خیلی خوبه، ولی من خودم بعد گذاشتن شیاف و پماد انقدز ازم اب میاد به قول تو این پهلو اون پهلو ...

ممنونم عزیزم که کمکم کردی. 

ممنونم عزیزم که کمکم کردی. 

عزیز دلم تو فکر نباشیا....یکی از کاربرا هم گفت ظاهرا عفونت واسه نینیای دخمل طبیعیه خواهرمم داشت هم عفونت ادراری هم ترشحات...اره حالا منم میپرسم ازش.ممنون که جواب دادی گلی...

2706