2703
2553

خودم!

بهترینـم، تو ثابت کردی که میشه یه دریــاااا تو یه دل جاکرد    تورو دیدم و دید من به این زندگی تغییر کرد همین لبخند شیرینت منو با عشــق درگیر کرد چه آراااامش دلچسببببی تماشای تو بم میده تو ایده آل ترین خوابی که بیداری من دیده     منوتو کنار هم دوتا آدم خوشحال و شاد و خوشبخت و مثبتیم که همیشه ردیف دندونامون معلومه   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من ی معلم عالی داشتم متاسفانه الان چون دکتری قبول شده دیگه نمیگیره شاگرد ! الان من چیکار کنم ! خیلی ...

تهران این خوبه درحد شناخت من، دایرکتش میخای پیام بده، ادرس محل تدریسش احتمالا اینه

مجتمع آموزشی شهید مهدوی: تهران، خیابان ولی عصر، خیابان شهید سر لشکر فلاحی (زعفرانیه)،خیابان شهید اعجازی،کوچه زنبق،کوچه مینا

تلفن ۲۲۴۳۵۵۵۰  

https://www.instagram.com/hodamadani/

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2714
من ی معلم عالی داشتم متاسفانه الان چون دکتری قبول شده دیگه نمیگیره شاگرد ! الان من چیکار کنم ! خیلی ...

گفتم، خودشم نتونه، دایرکتش بپرس احتمالا بتونه کمکت کنه و معرفی کنه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین من ۶سال مداوم سفیر رفتم قبلشم کلی خودم خونده بودم نه میتونستم فیلم ببینم نه اهنگ میفهمیدم نه صحبت کنم نه چیزی بخونم بعد پارسال از طریق خواهر زاده زن داییم با یه خانمی اشنا شدم که به بچه هایی که میخواستن مهاجرت کنن یا ایلس بگیرن درس میداد اشنا شدم انصافا هم کارش عالی بود  و من بعد ۶ ماه که باهم کلاس مجازی رفتیم ایلسم رو گرفتم  الانم راه صحبت میکنم وفیلم و اهنگ هم که راحت میفهمم من اصلا فکر نمیکنم بهتر از ایشون معلمی باشه خیلی به من کمک کردن که الان زبان در این حد عالی شده

ببین من ۶سال مداوم سفیر رفتم قبلشم کلی خودم خونده بودم نه میتونستم فیلم ببینم نه اهنگ میفهمیدم نه صح ...

عشقم کرفتم ی استاد خوب  استاد صفایی رو گرفتم و خیلی راضی بودم خدا خیرش بده 

2706