2733
2734
عنوان

به دادم برسید روانی شدم

383 بازدید | 19 پست

پسرم 3 سالشه بسیار شلوغ یک دنده لجباز هستش هرچی منو مادرش و اطرافیان برای تربیت و آرام کردنش سعی تلاش کردیم بی فایده بوده همه همسایه هارو شاکی کرده از صبح که بیدار میشه تا ساعت سه شب مشغول شیطونی بازیگوشی داد زدن بالا پایین پریدن هستش با آرامشو با خشونت هم برخورد کنیم باهاش جواب نمیده دیگه کم آوردیم نمیدونم آیا بفرستمش مهد کودکی جایی تا دیگه نبینیمش به خدا دیگه روانیمون کرده کاری هست که باید انجام بدیم برای بهترشدنش؟؟ 

خداصبرتون بده برادر

من!..بدنام عالم شم شبام همه ماتم شَن،محاله از دوتا چشمای مهربون تو رد شم...تو!..باید مال من باشی آروم تنم باشی خوبه دیوونگی باتو نمیخام دیگه آدم شم..‌... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ببريدش دكتر ي قرصي چيزي بديد بهش اروم بشه

عين برادر من 

بعني ارامش و از همه گرفت

مهمون ميومد يا مهموني ك جرات نميكرديم بريم كاري ميكرد ك شرمنده بشه ادم 

ي بارم تو ي خونه بوديم گلخونه داشت صب مادرم لباس پدرم و اتو زد ك بره مأموريت پاشد از لبه سكو اتو شوت كرد پايين 

بلايي ب سر ما آورد اون سرش ناپيدا فقط ببريدش مهد و روانشناس كودك روان پزشك

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
سلام من ترم اخر روانشناسي ام پسرتون همه جا همينجوريه ؟

آره هرجا که میبریمش وحشی بازی در میاره آبرو نمیزاره واسه آدم همه چیز رو توی یک لحضه میخواد خوراکی اسباب بازی 

اگه همسرتون در زمان بارداری..... کندر ....خورده باشه .کاریش نمیشه کرد .معمولا برای بالا بردن هوش بچه .مادر در زمان بارداری کندر میخوره .ولی در زمان مشخص و به مقدار مشخصی  .در غیر این صورت باعث بیش فعالی بچه میشه

دختر نفس مامانشه
اگه همسرتون در زمان بارداری..... کندر ....خورده باشه .کاریش نمیشه کرد .معمولا برای بالا بردن هوش بچه ...

نه کندر نخورده به جز مولتی ویتامینا اسیدفولیک پیش دکتر کودکان بردیم گفت بچه سالمه داره شیطونی میکنه خدارو شکر کنید با بچه با آرامش حرف بزنید محبت کنید والا همه کار کردیم افاقه نکرده یکاریو که نباید انجام بده با آرامش بهش میگیم نکن بدتر می کنه سرش داد میزنیم چیغو داد میزنه که چرا دعوام می کنید

2706