2737
2734
عنوان

دکتر رزا پرستنده چهر.لطفا اگه تجربه دارین راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 9867 بازدید | 32 پست
الان شما بارداری دوستم؟؟؟ از ابتدای بارداری میرفتی پیش ایشون؟؟؟؟ چه بیمارستان هایی کار میکنن؟؟؟ م ...

اره عزیزم باردارم

نه من جای دیگه میرفتم

اولین بار رفتم پیش ایشون

بیمارستان نجمیه،مردم،پاستور،تهرانپارس،بعثت

استارترم میگ فجر هم هست دیگ....

اگر دوست دیگه ای تجربه دارن بگن

من همیشه اینجارو چک میکنم

مرسی

اگر فریاد بزنی به صدایت گوش میدهند و اگر ارام بگویی به حرفت گوش میدهند پس قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم باردارم نه من جای دیگه میرفتم اولین بار رفتم پیش ایشون بیمارستان نجمیه،مردم،پاستور،تهرا ...

به سلامتی عزیزم.

من پرسیدم گفتن فجر فقط ویزیت میکنه و عمل زایمان رو اینجا انجام نمیده.

البته مراجعین گفتن

اگر فریاد بزنی به صدایت گوش میدهند و اگر ارام بگویی به حرفت گوش میدهند پس قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را
وای خدا...اینجوری که اصلا نمیتونه با تمرکز ویزیت کنه. دوست ندارم این دکترا رو. منم یه دکتری میرفتم ه ...

ولی با اینک دیروقتم رفتم تو کامل وصت گذاشت و ب تک تک سوالام جواب داد

ولی بب نظر منم بهتره یه تعداد محدودی مریض بگیرن

شما کجا میرفتی؟دکتری میشناسی ک سزارین کنه؟یعنی بگی میخام سزارین شم و انجام بده

2728
مگه اقایون رو راه نمیدن؟؟؟؟؟من میخام حتما همسرم باشه.چون یکم پشت گوش میندازه دلم میخاد دکتر برای اون ...

عاره اتفاقا مامان و خاله منم همین بیمارستان عمل کردن خیلی راضی بودن ازش میگن خیلی خوش اخلاقه! البته بابای منم نظامیه برا همین این بیمارستات رفتن

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
ولی با اینک دیروقتم رفتم تو کامل وصت گذاشت و ب تک تک سوالام جواب داد ولی بب نظر منم بهتره یه تعداد ...

من باردار نیستم عزیزم. فک کنم یه پولی زیرمیزی بدی قبول کنن سزارین

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
کجا هست مطبشون؟؟؟ من پیروزیم

برو پیش دکتر بزرگ علوی مطبش توی قلهکه. خواهر من ده سال باردار نمیشد.  سه بار سقط کرد. این دکتر فقط با دو نسخه کارشو‌ را انداخت. دو‌تا از فامیلامونم باردار نمیشدن پیش این رفتن الان نی نی دارن، برو حتما به من دعا میکنی

لطفا ی صلوات برای سلامتی نی نیم مهمونم کنید  
2738

سلام خانم دكتر پرستنده از بهترينا هستن واقعا كارشون عاليه با توجه ب شلوغي كاريشون ولي دقت بالايي دارن دكتر من بودن پيش ايشون سزارين شدم بيمارستان پاستورنو بودم بي نهايت عالي و مهربون و حرفه اي هستن

واااای چه قدر دیر شده🤔🤔🤔🤔 من بیمارستان رفتم ویزیتم کرد هزینه ویزیتش چه قدره تو مطب؟؟؟ به من بر ...

عزیزم چجوری از بیمارستان فجر برای دکتر پرستنده نوبت گرفتی؟خیلی طول میکشه تا نوبت بده؟

عزیزم چجوری از بیمارستان فجر برای دکتر پرستنده نوبت گرفتی؟خیلی طول میکشه تا نوبت بده؟

۳۸۲۴۱

داخلی ۷

فردا باید ز بزنی

مرسی عزیزم چ ساعتی زنگ بزنم ساعت خاصیداره؟ چندروزطول میکشه تا نوبت بده

هر موقع خاستی ز بزن

نمیدونم .برای من سری پیش دو هفته بعد نوبتم شد

2706