2737
2734
سلام شنبه صبحه اوله وقت سزارین میشم. ساکمو بستم و اماده ام. بیهوشیم عمومیه. خانوما اگه توصیه یا راهنمایی دارین در خصوصه تغذیه روزه اخر وسایل قرص و دارو و هرچی ممنون میشم بگین. کمی نگرانم بیشتر از درده بعده عمل.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه خانم زایمان خوبی داشته باشی بعد زایمان خوب استراحت کن تا به مشکل برنخوری دوسه روز بعدم شکمتو ببند تا زود جمع شه قهوه نسکافه بعدش بخور تا اثر دارو بیهوشی زودی بره
الحمدلله رب العالمین ...
2728
ایشالا با سلامتی نینی خوشگلتو بغل کنی و برگردی خونه
هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....
2738
مرسی خانوما برای همه تون دعا میکنم. بیهوشی هستم. زیره سرم چرا بالش نزارم؟؟ شکمو میگن از روزه دهم ببندین قبلش ممکنه دچاره چسبندگیه رحم بشین؟ شیاف دیفلوفناک برای درده عمله؟
بگو حتما پمپ درد برات بذارن تا بعد عمل دردی نداشته باشی، بگو تو حالت بی هوشی تماس پوستی رو با بچت برقرار کنن خیییلی مهمه، من فقط به خاطر این تماس پوستی بی حسی رو ترجیح میدم
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
مبارک باشه انشاالله خوش قدم باشه اگر درخواست کنی که بیهوشت کنن خییییییلی بهتره اصلا هم بعدش این مشکلات سر درد و کمر درد رو نداری و بعد از به هوش اومدن هم دیگه نمیخواد نگران بالش زیر سرت و تکون خوردنات باشی من دو مته پیش برای بار دوم سزارین با بیهوشی داشتم خییییلی هم راضیم انشالله نی نیتون به سلامتی به دنیا بیاد
فاهی منو یادت نره. برام مخصوص دعا کن.به سلامتی بغلش کنی صبور جان چیزی که من میدونم اینه که نباید به هیچوجه سرت رو تکون بدی تا اثر بیهوشی کامل از بین بره
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2706