2733
2734
عنوان

زن داداشم بهم توهین کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 88086 بازدید | 1192 پست
نه بحث این نیس که ماج کردن ققط برای زن و شوهری هست....شاید داداش این خانوم به زنش اهمیت زیادی نمیده ...

خوب عزیزم در صورتیکه که نظر شما درست باشه و برادرش به زنش کم توجهی کرده باشه بازم مشکل رابطه بین زن و شوهر هست و ربطی به خواهر شوهر نداره درست نیست به خاطر کم توجهی همسرش بیاد به خواهرشوهرش همچین پیام توهین آمیزی بزنه از قدیم گفتن گنه کرد به بلخ آهنگری، به شوشتر زدن گردن مسگری

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.
امروز پیام داده که سلام بدت نیاد به نظرم این لباسا مناسب مهمونی نیست ابجی ناراحت نشو ولی من به عنوان ...

مشخصه ایشون خیییییییییییییییییییلی حسوده، و براحتی برا ادما حرف درست می کنه البته زن برادرا یه تعدادی همینطورن و خیلی ها هم نیستند. من زن برادر خودم همیشه حرص می خوره جلو خودم چند بار به داداشم گفته تو چرا انقدر خواهراتو دوست داری؟!!! با عصبانیت ها! می دونم پشت سرمونم زیاد حرف بی ربط می زنه ولی داداشم محلش نمی ذاره و هر بار می گه من برا خاطر تو که نمی تونم همه ی عاطفم رو به خونوادم خفه کنم که تو خوشحال باشی هر وقت تو خواهر و برادرا تو دوست نداشتی به منم بگو همین کارو بکنم !! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب عزیزم در صورتیکه که نظر شما درست باشه و برادرش به زنش کم توجهی کرده باشه بازم مشکل رابطه بین زن ...

وقتی هیچ دعوا و بحث و صحبتی نتونه محبت شوهرشو زیاد کنه مجبوره از یه در دیگه وارد بشه

2728
منم کنار بیام شوهرم نمیذاره همینجور بگذره از بین این گزینه ها کدوم بهتره یک: شوهرم بره با داداشم ح ...

خودتون با برادرتون صحبت كنيد حتما،همسرتونم دور نگه داريد

چرا وقتی داریم بهترین روزهای زندگیمونو میگذرونیم، نمیدونیم اون روزها بعدا قراره انقدر دست‌نیافتنی بشن…
وقتی هیچ دعوا و بحث و صحبتی نتونه محبت شوهرشو زیاد کنه مجبوره از یه در دیگه وارد بشه

دلیلتون با عرض معذرت غیر منطقیه، در هر صورتی وارد کردن دیگران توی مشکلاتی که ما با همسرامون داریم اشتباهه، و به هیچ وجه توجیح درستی واسه توهین و شکاک بودن به محارم همسرمون نیست. این خانوم باید مشکلش رو با همسرش حل کنه 

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.
نه بحث این نیس که ماج کردن ققط برای زن و شوهری هست....شاید داداش این خانوم به زنش اهمیت زیادی نمیده ...

آخه خوب این بی محلی چه ربطی به لباس،پوسیدن خواهر شوهر داره؟؟ اونم یه همچی لباس ساده ای!!!!!! اتفاقا  من دیروز موضوع تاپیک را با برادرم مطرح کردم  کلی عصبی شد  میگه حتما بره به داداشش بگه    اون مرد بدبخت باید بدونه با چه روانی  داره زندگی میکنه     بعدشم هم کلی بل گرفت که دیگه به من نگین ازدواج کن !!!! اگه يه دونه از این روانی ها گیر من بیاد  یا میزنم لهش،میکنم  یا اینکه باید در جا طلاقش بدم  پول مفت ندارم   خرج یه روانی کنم (مهریه) 

چه کاره زشتی واقعا خواهر شوهر من با تاپیک میاد جلوی شوهرم اگه مادرشوهرم بهش چیزی نگه نمیره لباس بپوش ...

خداهرشوهر خودمو بگو....مثلا بچه شو شیر میده ! دوتا سینه ش بیرون و آویزون تو خونه قدم میزنه😳

انقدر زشته ک نگو!😩

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
2738

استارتر لباست اصلا بد نبود به نظرم

خودتو غصه نده

هر کس شعورش یه اندازه ای هست

من از اینکه ببینم خواهر شوهرم و همسرم باهم خوب هستن خوشحال میشم

ولی چند بار خواهر شوهرم حرصمو خواسته در بیاره که اصلا بهش توجه نکردم😂😂😂

مثلا یه بار یه لباس فوق نازک پوشده بود که کامل سوتینش و طرحش و ... پیدا بود

یا مثلا سو تین قرمز میشوره میزاره رو شوفاژ اتاقی که ما هستیم😐😐😐

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

استارتر یه چیزی هم به ذهنم رسید اینکه که ممکنه داداشت مثلا از مرتب بودن شما تعریف کرده یا ... بعد زن داداشت حرصش گرفته

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
چون جمع خودمونی بود و نامحرم نبود  من یه تک پوش پوشیدم و شلوار لی اصلا هم هیچوقت اهل این لوس ...

خوب عزیزم 

ببین از اعتماد بنفس پایین ایشون هم میشه 

خودش رو در برابر شما کمتر میبینه و شاید در خلوت خودشون همسرش ازش ایرادایی گرفته باشه ، و ایشون بجای اینکه مشکل رو در خودشون رفع کنن میخوان کاری کنن که همسرشون فرد دیگه ای غیر از خودشون رو نبینه .و فکر میکنن شما اون خصوصیات رو دارین که ایده ال یک مرد هست و به نوعی حسادت ..

دیگه اون لحظه نتونسته خودش رو کنترل کنه و واکنش نشون داده 

تا میتونی عاقلانه رفتار کن خواهرانه بهش بگو که ناراحت شدی و یا ...

تا میتونین جلوی کدورت و جنگ و دعوا رو بگیرین بهتره چون این دنیا اصلا ارزش این چیزا رو نداره

خدایا شکرت 
عزیز من خودتون هم میدونین لباس پوشیدنه یه بهونه بوده!

بله بهانه‌ای  واسه  توهین بوده!!!! ولی این توهین واین حرف بسیار شرم اوره  هر جوری حساب کنی هیچ منطقی پشت این نیست  مثلا این عروس،فکر کرده  تاثیر این حرف چیه؟؟؟ خواهرشوهر میگه چشم اوامر شما اطاعت میشه بعد از این هر موقع داداشم را دیدم چادر سرم میکنم محل سگ هم بهش نمیدم؟؟؟  اصلا گیرم یه خواهری دور از جون  ابله بود و همچی حرفی را هم زد  این کار چه  گرهی از مشکلات یه زن و شوهر باز میکنه؟؟؟  یعنی مردی حتما باید از طرف خانواده خودش بی محلی ببینه تا زنشو دوست داشته باشه؟؟؟؟؟؟     

2706