2737
2734
عنوان

زن داداشم بهم توهین کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 88086 بازدید | 1192 پست

من اگه بودم بهش پیغام می دادم عزیزم تو آخرین نفری هستی که جا داره و حق داره در مورد لباس  و نحوه پوششم نظر بده لطفا جایگاهتو حفظ کن و حدتو نگه دار

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
وای حالا انگار چی گفته به نظر من فکر کنم شما از اون تی تیش مامانیای اصل باشی که به گربه بگن پیش میگی ...

😒شماهم از اون ادمای قضاوت بکن اصل هستی که همرو با یه چوب میرونن

عشق هرگز مرگ طبیعی ندارد , از غفلت و بی اعتنایی می میرد#سامرست_موام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم  لباس پوشیدن هر وس به خودش ربط داره بعدم شنا پوشششتون خوب بوده ولی قبول کن یک خانم روی همسرش حساسه شما باید یکم از نظر رفتاری رعایت میکردین  تا اون ناراحت نشه  

به نظر من جوابش رو بده با همون اس خیلی محکم و محترمانه تا حد خودش رو بدونه تا فردا حرفای سنگین تر ازش نشنوی و خیلی شیک و مجلسی بتمرگه سر جاش

خدای مهربان، به خاطر تمام نعمتهای خوبی که به من دادی سپاسگزارم ، عاشقتم
2728

میخواستی بگی عزیزم اگه اون داداش منه که من خیلی بهتر از تو میشناسمش! تو هم اگه انقدر اعتماد به نفست پایینه که فکر میکنی اگه شوهرت خواهرشو با تیشرت ببینه تو لز چشمش میفتی یه مشاور برو حتما!

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم
بهش بگو اگه تو 2 روزه اومدی تو زندگی داداشم من یه عمره خواهرشم بهتر اخلاق داداشمو میدونم. تو سعی کن ...

ببچشید اینو میپرسم ولی اگه همسرتون جلو شما خواهرش رو دراغوش بگیره و ببوسه و  طوری رفتار کنه که انگار شما اون جا نیستی ناراحت نمیشی؟ 

منم خواهر شوهرم تک پوش میپوشن ولی کاریشون ندارم تاپ ک نپوشیدن ک تا زیر بغل معلوم باشه...ولی رو پوشش شوهرم حساسم یکسری شلوار تنگ پوشید گفتم دیگ نپوش خوشم نمیاد گفت طوری ک نیست محرمن گفتم باشه ولی شلوارت تنگه..دیگ به ....محرم نیستند ک ..گفت راست میگی ببخشید دیگ هم نپوشید ...شما هم اس بده بنویس من لباسم مناسب بود چون اونجاهایی ک باید پوشیده باشه رو پوشونده بودم بگو شما حساسی 

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   
2738
شما اصلا  متوجه حرف من نشدید   محرم از این لحاظ که  رابطه جنسی بینشون حرامه هست& ...

درسته . پس همینطور ک میگین رابطه جنسی حرامه و نباید اندام جنسی رو نشونش داد ک باعث تحریک بشه یا ... 

[QUOTE=59246939]ببخشید دوستان من چطوری این تایپیک رو به علاقمندی هام اضافه کنم؟    [/QU

روهمون کادراستارتراون علامتی بین نقطه وقلبه بزن روش سبزمیشه خودش مینویسه علاقمندی

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
ببخشیدا طرف ۳۰ سال به خواهرش تجاوز نکرده بعد زن گرفته یهو چاک سینه خواهرش رو میبینه تحریک میشه؟ خدا ...

از کجا معلوم ک تحریک نمیشده قبلا هم ؟ شاید تا حالا ب کسی نگفته بوده و الان ب زنش گفته .... 

خود خدا گفته واسه شوهرتون لباس بدن نما بپوشین . یا گفته لباس های باز بپوشین ک باعث جذب شدنش ب طرف شما بشه ...

یعنی این لباسا باعث تحریک میشه 

همه مراجع همینو میگن .شما مرجع تقلید تون کی هست که گفته جلوی برادر باید حجاب کامل داشته باشی؟

ن حرف من حجاب کامل نیست . میگم خوبه ک آدم ی کمی رعایت کنه . در حد ی تیشرت ک جذب نباشه یا حتی تاپ حلقه ای با شلوار یا شلوارکی ک جذب نباشه هیچ اشکالی نداره و هیچ مرجع تقلیدی هم نگفته چرا و ...

من از اونایی حرف میزنم ک جلوی برادر لخت میشن یا سینه هاشون رو ب نمایش میزارن . لباس اونقدر جذب میپوشن ک شلوار کاملا لای اونجاشون هست و دولا ک میشن کامل سینه ها میفته بیرون و اصلا هم براشون مهم نیست ....

نه بابا دعواشون میشه چکاریه سربحث تو خونه ی داداشش باز میشه و جز اوقات تلخی نتیجه نداره  بعد م ...

هردو نظرت رو که برا استارتر نوشته بودی رو خوندم...احسنت..خوشم از راهنماییت اومد.نباید مشکلات وحرفها رو هی کش بدیم.به بعضی موضوعانباید اهمیت داد.این توصیه های شما عالی بود.اگه به داداشش بگه هم اونا دعواشون میشه.هم دادا شه ازخواهرش ناراحت میشه.ولی اگه هیچکاری نکنه یا همون اس رو بده که شماگفتین قضیه فراموش میشه وزنداداش هم میفهمه حرف زیادی زده وتکرار نکنه دیگه.موفق باشی

2706