945
648
عنوان

زن داداشم بهم توهین کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 76174 بازدید | 1192 پست

استارتر لباست اصلا بد نبود به نظرم

خودتو غصه نده

هر کس شعورش یه اندازه ای هست

من از اینکه ببینم خواهر شوهرم و همسرم باهم خوب هستن خوشحال میشم

ولی چند بار خواهر شوهرم حرصمو خواسته در بیاره که اصلا بهش توجه نکردم😂😂😂

مثلا یه بار یه لباس فوق نازک پوشده بود که کامل سوتینش و طرحش و ... پیدا بود

یا مثلا سو تین قرمز میشوره میزاره رو شوفاژ اتاقی که ما هستیم😐😐😐

چون جمع خودمونی بود و نامحرم نبود  من یه تک پوش پوشیدم و شلوار لی اصلا هم هیچوقت اهل این لوس ...

خوب عزیزم 

ببین از اعتماد بنفس پایین ایشون هم میشه 

خودش رو در برابر شما کمتر میبینه و شاید در خلوت خودشون همسرش ازش ایرادایی گرفته باشه ، و ایشون بجای اینکه مشکل رو در خودشون رفع کنن میخوان کاری کنن که همسرشون فرد دیگه ای غیر از خودشون رو نبینه .و فکر میکنن شما اون خصوصیات رو دارین که ایده ال یک مرد هست و به نوعی حسادت ..

دیگه اون لحظه نتونسته خودش رو کنترل کنه و واکنش نشون داده 

تا میتونی عاقلانه رفتار کن خواهرانه بهش بگو که ناراحت شدی و یا ...

تا میتونین جلوی کدورت و جنگ و دعوا رو بگیرین بهتره چون این دنیا اصلا ارزش این چیزا رو نداره

خدایا شکرت 

عزیز من خودتون هم میدونین لباس پوشیدنه یه بهونه بوده!

بله بهانه‌ای  واسه  توهین بوده!!!! ولی این توهین واین حرف بسیار شرم اوره  هر جوری حساب کنی هیچ منطقی پشت این نیست  مثلا این عروس،فکر کرده  تاثیر این حرف چیه؟؟؟ خواهرشوهر میگه چشم اوامر شما اطاعت میشه بعد از این هر موقع داداشم را دیدم چادر سرم میکنم محل سگ هم بهش نمیدم؟؟؟  اصلا گیرم یه خواهری دور از جون  ابله بود و همچی حرفی را هم زد  این کار چه  گرهی از مشکلات یه زن و شوهر باز میکنه؟؟؟  یعنی مردی حتما باید از طرف خانواده خودش بی محلی ببینه تا زنشو دوست داشته باشه؟؟؟؟؟؟     

836
امروز پیام داده که سلام بدت نیاد به نظرم این لباسا مناسب مهمونی نیست ابجی ناراحت نشو ولی من به عنوان ...

از همین الان قید زن داداشو بزن و بهش توجه نکن،

خدایا دستمونو ول نکن و هوای منو و مرد من رو داشته باش،💔
933
ببچشید اینو میپرسم ولی اگه همسرتون جلو شما خواهرش رو دراغوش بگیره و ببوسه و  طوری رفتار کنه که ...

خانم بی خیال. من و داداشم هم وقتی همدیگه رو میبینیم همدیگه رو بغل می کنیم و میبوسیم. در آغوش گرفتن یعنی چی؟ این محبتیه که بین خواهر و برادر هست چرا اسم غیر عادی براش میذارین

من چی بگم که دختر خواهر شوهرم چنان لباس تنگ و ساپورت نازکی پیش شوهرم میپوشه که خط شورتشم معلوم میشه. ولی هیچ وقت به روی خودم نیوردم  

یه ساله پسرمو ندیدم واسه اینکه خدا پسرمو صحیح و سلامت بهم برسونه یه صلوات مهمونم می کنید؟👩‍👦😔  

بچه ها چرا این تاپیک پر بازدید شده؟  

من یه راهنمایی خواستم

دیروزم که زنگ زدم باهاش حرف زدم تموم شد رفت

مرسی که انقد مهربونید و میخواید کمک کنید

ولی دیگه تاپیکو قفل میکنم مشکلو خودم حل کردم

نطرای همتون محترمه

ممنون❤☺💕

عشق هرگز مرگ طبیعی ندارد , از غفلت و بی اعتنایی می میرد#سامرست_موام