2726
عنوان

میخوام سقط کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 17902 بازدید | 68 پست
آره ایشاله سالم باشه.دیگه میخوام کلا تعطیل کنم.منم مثل خودتم عاشق پیشرفتو کار و دانشگاه.ایشاله 3 سال ...

آره بابا مگه چن سال زنده ایم ک همش ب بچه داری بره...آدم باید واسه خودشم زندگی کنه..کیف کنه 

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بچت آرومه بیار و یه دفعه خودتو راحت کن

تا یه سالگی خیلی اذیت میکرد نوزادی کولیک شدید داشت تا 5ماه بعدشم آلرژی غذایی  الان بهتر شده خداروشکر

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  
2728
من تازه داشتم پیشرفت میکردم تو شغلم یه مدت بذارم کنار شغلمو کلا افت میکنم 

اگه تصمیم تو گرفتی نگهش داری دیگه اصلا نباید به این چیزا فکر کنی هم خودت اذیت میشی هم بچه هات.من یه کار باحال کردم تمام هدف هایی رو که داشتم و کم کم داشتم بهشون میرسیدم و لیست کردم و گذاشتم برا دو سال دیگه.هر از گاهی میرم بهشون یه نگاه میندازم و میگم من الان فقط فکرم باید درگیر بچه هامو و همسرم و آرامش خودم باشه.به هدفام هم میگم یه کم صبر کنید به همتون میرسم.توکل به خدا

من می توانم  

سلام دوست عزیزمن هم خیلی مشکلات داشتم که مجبور به سقط شدم خیلی از داروخانه ها رو گشتم ولی نمیدادن به این راحتی قرص فایزر یکیشون این شماره رو داد وگفت تجربه دارن زنگ زدم قرص تهیه کردم وواقعا راست میگفتن خیلی تجربه عالی ومهربون وکاملا مصلت به کارشون مشاوره دادن ودستورمصرف تا خاتمه هم کنارم بودن09332813372شمارشه بزن اشالله که کارت حل بشه

واقعا وقتی شرایط سخت ادم نمیتونی خودت نابود میشی و افسردگی میگیره ادم منم دوتا بچه کوچیک داشتم سومی سقط کردم پیش ی ماما خدا خیرش بده واقعا کمکم کرد 09197141487 انشالله مشکل همه حل بشه