2726
عنوان

آمپول hcg و آزاد شدن تخمک

6925 بازدید | 25 پست

خانوما روز شنبه که ۱۲ پری بود سونو شدم فولی ۱۷ داشتم بعد دکترم گفت دوروز بعد یعنی ۱۴ پری اخر وقت امپول بزن امروز ساعت ۹شب امپول زدم

بعد گفته از شب ۱۳ یک شب درمیان رابطه داشته باش دیشب رابطه داشتیم اگه من فردا شب دوباره اقدام کنم ممکنه که تخمک از دست بدم?

خدای مهربونم به خاطر همه چی از تو ممنونم ۱۰۰۰مرتبه شکر

نه اگر تخمکت بگیره که تمام اخه اسپرم 48 ساعت میتونه تو لوله باشه اگر اسپرم دفع شده باشه یه روز در میون میگن که اسپرم قویتر باشه و حجمش زیاذ تا انشالله بگیره

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به گفته ی دکترت عمل کنه آمپول تقریبا 36ساعت دیگه عمل میکنه فرداشب نزدیکی داشته باش .تا روز بیستم ه ...

یعنی امکان نداره زودتر ازاد شه؟فرداشب برا من بهتره و از جهتی نگرانم فردا صبح ازاد شه و تا شب قدرت باروریشو از دست بده

نه اگر تخمکت بگیره که تمام اخه اسپرم 48 ساعت میتونه تو لوله باشه اگر اسپرم دفع شده باشه یه روز در می ...

ممکنه که تخمک فردا صبح یعنی ۱۲ساعت بعد امپول ازاد شه و تا شب قدرت باروریشو از دست بده؟

نه قدرت باروری ففط وقتی از دست میده که دفع بشه اونم تا ازاد بشه که دفع نمیشه باید اسپرم قوی باشه که پوسته تخمک بشکافه

استرس و بهش فکر کردن از همه بدتر برو یک کتاب بردار بخون واصلا بهش فکر نکن استرس اثر منفی میذارهو باعث دفع میشه

استرس و بهش فکر کردن از همه بدتر برو یک کتاب بردار بخون واصلا بهش فکر نکن استرس اثر منفی میذارهو باع ...

دقیقا تاثیر بد داره 

ممنون از راهنماییتون

ممکنه که تخمک فردا صبح یعنی ۱۲ساعت بعد امپول ازاد شه و تا شب قدرت باروریشو از دست بده؟

مهسا جون بسلامتی باردار شدی

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ 💛  خدا جونم مررررررررسی بابت  معجزه کوچولو که تو دلم کاشتیش 💛  خودت مراقب هدیه قشنگت باش همیشه🌺 پسر نازم  نویان مامان ۱۳۹۹/۹/۱۹ ساعت ۱۰:۱۵ صبح به دنیا اومد😍 و شد همه دنیای من و باباش 👪  الهی از این معجزه های شیرین قسمت تموم دوستای منتظرم🙏🧡 
2706