2733
2734

سلام دوستان ..ي موضوعي هست ك نميدونم چكار كنم!!من و همسرم يكساله ك عقديم ب خاطر شرايط مالي همسرم نتونسته خونه بگيره و از طرفي خانوادش كلا از حمايتش عقب كشيدن و همه هزينه ها رو ب عهده خودش گذاشتن ..برادرشوهرم ك از شوهرم بزرگترا تازه  ي ماهه ك ازدواج كرده هم خودش خونه داره هم زنش ك خونه برادرشوهر من ساكن هستن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چه اشکالی داره .ایشون که میخاد خونه اش رو رهن بده کی بهتر از اشنا .

ولی عزیزم دردسرای خودش رو داره .بعدا نگه خونه رو خراب کردین دیوار رومیخ زدین .شیرو خراب کردین و.... 

غریب باشه می تونی راحت صحبت کنی ولی فامیل سخته .

اخلاقش رو باید بشناسی دیگه .اگه این مدلی هست که اصلا .خونه ام که قحط نیس .

ديگه خونه جاري كلا بي استفاده مونده يبار ب شوخي ب همسرم گفتم ك برو ب داداشت بگو خونه زنشو بده ما اينا ك هيچ جوره كمكت نميكنن لااقل اين كارو كنن اونم رفته بود گفته بود زنه گفته بود راستش ميخوايم بفروشيم دوتاخونه هارو يكيشون كنيم گفتيم باشه حالا ديشب داداشش گفته ك ميخوايم خونه رو بديم رهن اگر ميخوايد ده تومن پيش ماهي ١٣٠٠😳😳منم از ديشب دارم ديوونه ميشم ك اينا شرايط مارو ميدونن عوض كمكشون تازه ده تومنم بديم تازه ماهانه ١٣٠٠هم بديم؟؟؟؟شوهرمم خيلي خاطر خانوادشو ميخواد از ديشب جنگو دعوا داريم ك زن داداشم لطف كرده داره خونشو ب ما ميده محله اي ك خونشه رو اصلا دوست ندارم خيلي سطح پايينه ن ديديمش ن حتي ميدونيم چندمتره واز طرفي ميگم اخه اقا تو پولت كجا بود ماهي ١٣٠٠ عوض اينكه كمكت كنن ميگه همينم بايد تشكر كني گفتم كدوم لطف داره پولشو ميگيره ...من زير بار منت حرف اون نميرم..خلاصه ك مرتب دعوا داريم اصلا دوست ندارم برم چون رفتارشون بده عوض كمك ب برادرش تازه ازش رهن و اجاره هم ميخواد 

شوهرت چکارس یرادر شوهرت چکارس جاریت چکارس خودت چکاره ای 😐از نظر شغلی

شوهرم مهندسه تو ي شركت كارميكنه ولي چندين ماهه حقوقشو ندادن ك هيچ ٦٠٠تومنم از حقوقش كم كردن برادرشوهرم تو هوافضا كار ميكنه زنشم پرستاره خودمم هيچي

ازش پول قرض بگیرین بهتره 

اخلاق شوهرم اينطوريه ك از دوستاش قرض ميگيره ولي اصلا ب خان ادش رو نميزنه دوست نداره بدونن ولي اونا ك بايد بفهمن از كجا ميخواد بياره هم عروسي هم خونه اونم بااين وضع جديد بدون هيچ كمكي حتي يك ريال حمايتش نكردن تاامروز 

شوهرم مهندسه تو ي شركت كارميكنه ولي چندين ماهه حقوقشو ندادن ك هيچ ٦٠٠تومنم از حقوقش كم كردن برادرشوه ...

خونشو اجاره نکن  پرستارا اکثرشون موجودات خبیثی هستند که نمونه ندارن 😐😐😐 اکثرا هم بشدت خسیسن گفتم اکثرا به کسی بر نخوره 

💋

😌 برای به قطر رفتنم اجماعا رو به قبله  دعا کنیددر صورتی که مخالفی با نظر من منو ریپلای نکن گلم 😀
بیتگی به جاری داره چطور اخلاقیه. اگه گند اخلاقه که فرارکن اگه انسانه برو

تازه اومده تو خانواده ولي خيلي باهاش احساس خوبي ندارم خيلي ميخواد احساس برتري كنه يجوريه نميتونم بشناسمش ولي شوهرم خيلي روش تعصب داره ميگه بهتر از اين زن وجود نداره 

2706