2726
من پسرمو یه مهد فرستادم اولش اینقدر خوب رفت خدا میدونه چقدر خوشحال شدم بعد 3 هفته گریه کرد هر کاری کردم نرفت خدا داند باهاش چه کردن یا خودش لج کرد در هر صورت یک هفته پیش بردمش مهد دیگه چند روز خودم رفتم بعد گفتن بزار برو از من جدا نمیشد باورتون نمیشه به چه وضعی جدا میشه بخدا روحیمو باختم الان 4 ساله شده نیمه دومیه دوسال دیگه میره پیش دبستانی به نظرتون خوب میشه ادامه بدم دلم میسوزه
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش من یه پسر نه ساله دارم یه دختر سه سال ونیمه هردو شون باگریه رفتن مهد ولی بعد خوب شدن پسرم که تا یک ماه گریه میکرد ولی بعد حل شد فقط مطمئن شو تومهد کسی اذیتش نکرده باشه واز کسی نترسه
2728
نه وقتی میرم دنبالش خیلی خوشحاله میخواد از من جدا شه اینجوریه بالاخره خوبمیشه نه ؟ بعد بچتون علاقمند شد یا با اکراه رفت
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
سلام عزیزم. باید تا وقتی که خودش ازت جدا بشه همراهش باشی تو مهد. مدیر مهد دختر من به من گفت اگه خودش ازت جدا نشه از مهد زده می شه. من یک ماه تموم هر روز از صبح تا ظهر تو محیط مهد بودم تا دخترم عادت کرد.
ولی من پیش یه روانشناس رفتم گفت جدا شدنو تراژدی نکن سریع جداش کن قبلا میرفت خونه مادر بزگش بدون من میموند الان بدون من نمیره
تراژدی نه عزیزم. دختر من می رفت بازیشو می کرد و می اومد یه سر به من می زد. یواش یواش فاصله سر زدناش از ده دقیقه رسید به دو ساعت . اونوقت مدیرشون گفت حالا می تونی بری. بعد از اونم با علاقه می ره.
پسر من عمرا جدا نمیشد چسبیده به من بود حالا تا من میرم چند دقیقه بعد ساکت میشه دیگه من یادش نمیام
حالا روانشناسه میگفت تا حالا یکه تاز بوده هر چی دلش خواست بوده ولی الان نه از اموزش خسته میشه ممن مهدشو عوض کردم فکر کرده اگه گریه کنه باز دیگه نمیبرمش
مربی جدیدش صبرش عجیبه خیلی خیلی مهربونه ایلیا من میام میبینم خوشحاله داره میخنده
2706