2733
2734
عنوان

سقط مکرر

226 بازدید | 21 پست

سلام،دوستانی که سقط مکرر داشتین چه آزمایشی دادین؟؟مشکلتون چی  بود؟؟

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.

یکی از دلایلش سن زیر ۱۹ هست ک تخمدانها و رحم کامل رشد نکردن

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دو تا داشتم. یه خروار آرمایش دادم از خون و ژنتیک و عکس رنگی و ...

معلوم شد مشکل انعقادی دادم

آمپول سلکسان بهم داده و سرم آی وی آی جی و آسپرین

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
من دو تا داشتم. یه خروار آرمایش دادم از خون و ژنتیک و عکس رنگی و ... معلوم شد مشکل انعقادی دادم آم ...

کجا ازمایش دادی؟؟هزینه اش چقدر شد؟

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.
کجا ازمایش دادی؟؟هزینه اش چقدر شد؟

آزمایش خون رو آزمایشگاه بهار دادم که ۱ تومن شد

کاریوتایپ (ژنتیک) آزمایشگاه کریم نژاد برای خودم و همسرم سرجمع ۵۷۰ شد

شوهرمم اسپرم انجام داد آزمایشگاه بیمارستان عرفان فکر کنم حدود ۳۰۰ شد

این آزمایشا رو دکتر عارفی برام نوشت و خودشم آزمایشگاها رو معرفی کرد و فقط این جاها رو قبول داشت

ولی عکس رنگی شهر خودم انجام دادم فکر کنم ۲۰۰ و خورده ای

ما بیمه تکمیلی داشتیم بیشترشو بهمون برگردوند. شماهم اگه داشته باشین خوبه.

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2738
شما سقط داشتی عزیزم؟

بله،دوتا،متاسفانه بیمه تکمیلی نداریم 

سلام خواهر من مشگل نازایی داره و 17 ساله اقدام میکنه همه جا هم رفتته تهران و تبریز و ... الان تحت نظر دکتر منتظر تو ارومیه هستو سه ماهه بارداره ولی سقط داشته الان هم منتظره نتیجه آزمایش غربالگری هفته 15 هست از ترس ازش سوال نمیکنیم که استرش نداشته باشه کسی میتونه بگه چطوری میتونه جلوی سقطش رو بگیره.

بله،دوتا،متاسفانه بیمه تکمیلی نداریم 

فعلا به دکتر بگو فقط یه ازمایش خون بنویسه ببینی غلظت خون یا مشکل انعقادی نداشته باشی

چون جدیدا این مشکل خیلی خیلی شایع شده و علت اکثر سقطا همین تشخیص داده میشه.

منم بعد از اوووون همه آزمایشای مختلف، همین مسئله رو تشخیص دادن

ان شاالله که یه بارداری خووووب و راحت رو تجربه کنی و خدا بچه های سالم و صالح بهت بده

سلام خواهر من مشگل نازایی داره و 17 ساله اقدام میکنه همه جا هم رفتته تهران و تبریز و ... الان تحت نظ ...

ان شاالله که بلا به دوره

یعنی الان ۱۵ هفته س؟

فعلا به دکتر بگو فقط یه ازمایش خون بنویسه ببینی غلظت خون یا مشکل انعقادی نداشته باشی چون جدیدا این ...

ازمایش انعقاد خون دادم،دو روز پیش باید جوابش رو میگرفتم که  نرفتم هنوز

می ترسم چند تا مشکل باشه به خاطر همون میخوام آزمایش ها رو بدم،دیگه بدنم کشش سقط نداره،ممکنه چند تا مشکل داشته باشم؟

ازمایش انعقاد خون دادم،دو روز پیش باید جوابش رو میگرفتم که  نرفتم هنوز می ترسم چند تا مشکل باش ...

هر جور صلاح میدونی منم شوهرم مثل شما فکر میکرد میگفت به جای اینکه دونه دونه آزمایش بدی و جواب بگیری یهو همه رو باهم بده خیالمون راحت شه.

یه وقت ممکنه مثلا خدای نکرده مشکل پرولاکتین یا تیروئید هم باشه.

اگه همه رو بدی که چه بهتر.

خیلی درکت میکنم که میگی کشش نداری 😔😔😔

2706