2726
عنوان

نگرانی درباره جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 2414 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکس سونو اولت رو بفرست تا جنسیتو حدس بزنم

هنگامی که دَری از خوشبختی به روی ما بسته می شود، درِ دیگری باز می گردد........ولی ما اغلب چنان به در بسته چشم می دوزیم، که درهای باز را نمی بینیم.

خب وقتی خیلی استرس داری و پافشاری میکنی معمولا برعکس میشه.این تجربه من هست .ولی واقعا با وجود این همه مریضیای عجیب غریب که ب جنین میچسبونن عجب دل و جراتی دارین واسه این موارد ناشکری میکنین

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2728

من ناشکری نمیکنم و اصلا برام فرقی نداره ولی وقتی شوهرم مادرم مادر شوهرم همشون انتظار پسر دارن همشون وقتی منو میبینن میگن انشالله پسر باشه پسرباشه یا هی بگن باز دختره باز دختره هیچ دل خوشی وجود نداره من بیست و دو ساله چه حالی میشم میفهمی

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

وقتی به مامانم گفتم باردارم گفت امسال سال سگه باز دختر میزایی این حرفا رو نمیتونم به کسی بگم نه خواهر دارم نه ی دوست واقعی نزدیک از همچین مادر خرافاتی.....مادرم به جای اینکه ولش کنید اصلا بیخیال

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

اصلا به حرفهای دیگران اهمیت نده منم خواهر شوهرم بارداره همه میگفتن پسره بچش ولی تو انومالی گفتن دختره پدر همسرم خیلی ناراحت شد و همچنین خانواده خواهر شوهرم  ...جرات نظر دادن راجع به من را ندارن خودم این اجازه را نمیدم حرفهاشون اصلا برای شما مهم نباشه در جوابشون بگو انشاله سالم باشه اگر هم دختر باشه همبازی خوبی برای خواهرشه...

ولش کن

بعضی مردا ذاتا شعور ندارن

بارداری خودش پر از استرسه اینام بدترش میکنن

منم اینقد اذیتم کرد اشکمو درآوردن خودشو خونوادش که افسردگی بارداری گرفتم

همشم پسر پسر میکردن

بچم پسره حالا میگه کاش دختر بود

فک و فامیلش عید ریختن اینجا با اینکه من استراحت مطلق بودمو میدونستن

شعور نداشتشونو جمع نکردن بگن رو چه حسابی بریم

دعوام راه انداختن که زنت همش رو تخت بوده نیومده پیش ما

حالام اینقدر منو اذیت کرد داره ورشکست میشه

چشم شور فک و فامیل مادریش نابودش کرد میگه بچه بدقدمه😐یعنی اینارو میگم بفهمی مردایی به این بیشعوریم وجود دارن

سونو دادی تاحالا.؟

برو ببین اگر جنین توی عکس سمت راست رحمه دختره و اگر سمت چپه پسر

هنگامی که دَری از خوشبختی به روی ما بسته می شود، درِ دیگری باز می گردد........ولی ما اغلب چنان به در بسته چشم می دوزیم، که درهای باز را نمی بینیم.
وقتی به مامانم گفتم باردارم گفت امسال سال سگه باز دختر میزایی این حرفا رو نمیتونم به کسی بگم نه خواه ...

عزیزم هرچی فکر کردم ارتباط اش به سال سگ نمیتونم بفهمم...همه میگن سال دختره!

اطرافیان من همه از دم پسر باردارن...اتفاقا خانم حامله هم بنظرم امسال خیلی زیاده

حس میکنم سمت چپ تکون میخوره

تنها راه همون عکس سونوعه که گفتم. تکون خوردن ملاک نیس

2706