2703
2553
عنوان

نگرانی درباره جنسیت

2413 بازدید | 36 پست

خانما سلام،دخترم سه و نیم سالشه و تقریبا سه ماهه باردارم شوهرم عاشق پسره و همش منو تو استرس میندازه لطفا راهنمایی کنید

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

استرس چی اخه .. دست تو ک نیس عزیزم .. برو بهشک شوهرتم بگو انقد پافشاری نکنه رو جنسیت و بگو داره عذابت میده

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2720

لطفا استرس نداشته باش..تنهاراهنمایی که ازدسم برمیاد😍

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
2714

جنسیت با مرده،کروموزوم y که مال پسره رو اصلا زن نداره.

زن xxه و مرد xy

پسر شدن یا نشدنش با شوهرتونه!بدن شما فقط میتونه قابلیت نگهداری اون کروموزومو داشته باشه...همین

بهش بگید من توی جنسیت نقشی ندارم 

جنسیت با توه و بیخود منو توی استرس ننداز لطفا!!!

ویار داشتید؟بدنتون باد داره؟تپل شدید؟

اگر از بوی خیار بدتون نمیاد پسره 😂

درباره حدس جنسیت و اینا خوندم،بنظر خودم  شکمم بزرگ شده ولی شوهرم میگه باسنت بزرگ شده نمیدونم شبیه توپه یا هندونه!سینه هام خیبی درد میکنه بنظرتون زود نیست واسه درد؟تازه سه ماهمه

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

خیلی پسر دوست داشت میرفتین تعیین جنسیت

انشاالله پسر باشه

اگرهم دختربود یه جوری با همسرت برخورد کن نتونه چیزی بگه یا بچه بدنیا بیاد رفتار بد داشته باشه باهاش😐

هرچند دخترا اونقدر شیرینن کافیه چشمش بهش بیوفته بخواد هم نمیتونه بداخلاقی کنه😆😆😆

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤

عزیزم تو هفته 12 که بری سونو ان تی میتونن جنسیتو بگن یا برو ازمایش خون جنسیت خودتم از استرس نجات بده بهرحال بچه یا دختره یا پسر ک هردوش نعمت و هدیه خداست

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
2706