2733
2734
خب اینکه خیلی خوبه..شما چقد میخوردین که مضر نباشه؟

نمیشد خیلی خورد کلا یه شیشه کوچک بابام گرفت ماه ششم بودم دیگه تا تموم شد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته من نتونستم به شیوه معمول بخورم اول پیاز رنده شده رو سرخ میکردن یه قاشق مربا خوردی میریختن توش بعد تخم ها از هم باز میشد و پخش میشد با ابلیموی زیاد میخوردم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
البته من نتونستم به شیوه معمول بخورم اول پیاز رنده شده رو سرخ میکردن یه قاشق مربا خوردی میریختن توش ...

اره باید با اعمال شاق خورد...چون طعمش و هر کسی دوس نداره.منم اگه گرفتم مزه دار میکنم قبلش

2731
اره باید با اعمال شاق خورد...چون طعمش و هر کسی دوس نداره.منم اگه گرفتم مزه دار میکنم قبلش

عزا میگرفتم😁

2738