2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خاویار فقط اسمشو توی جغرافیا خونده بودم😂

ريا نشه من از نزديك هم ديدم ولي نتونستم بخورم قيافش چندشه و مزه اش هم اصلا خوب نيست نميدونم چرا جزء غذاهاي لاكچري هست

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست..
ريا نشه من از نزديك هم ديدم ولي نتونستم بخورم قيافش چندشه و مزه اش هم اصلا خوب نيست نميدونم چرا جزء ...

منم تا حالا نخوردم الانم چون باردارم گفتم شاید تاثیر داشته باشه...البته مطمین نیستم از مزش خوشم بیاد...میگن یکم ترش مزه س

2738

من اون گلوله های ژله مانند رو که میبینم حالم بد میشه

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
منم تا حالا نخوردم الانم چون باردارم گفتم شاید تاثیر داشته باشه...البته مطمین نیستم از مزش خوشم بیاد ...

به نظر من كه اصلا خوشمزه نبود

چون بارداري نميگم مزه چي ميداد  

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست..

منم سر پسرم میخوردم خیلی باهوشه ولی سبزه هم شد استخون بندیشم خیلی درشته دکتر گفت مال خاویاره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706