2737
2734
عنوان

حجم مایع امنیوتیکم ۸هست

152 بازدید | 11 پست

۳۶هفته و ۲روزم حجم مایعم کمه ۸هست

به نظرتون چی میشه 

با مایعات زیاد میشه؟

۴شنبه سونو دارم باز

یعنی درش میارن؟زود نیست؟

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

آب زیاد بخور.

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اب خیلی زیاد بخور در حد روزی 20 تا لیوان سر یه هفته درست میشه منم مثل شما بودم تو دو بارداری

اره دکترم همین گفت

درست شد مال شما؟ 

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
اره دکترم همین گفت درست شد مال شما؟ 

بارداری اولم بله اما ق6 هفته به دنیا اومد به خاطر مسمومیت بارداری این بارداریم جدیدا سونو نرفتم اما از روی اندازه شکم دکتر گفت خوبه

2738

فقط هندواااااانه بخووور

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت