2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من شيشم ارديبهشت اقدام داشتم بعد تزريق امپول ،،،سه روز ب موعدم بتام شد 800فردا هم موعدمه بايد بايد تيتر بدم ؟؟؟بنظرتون نرمال نيس؟؟؟شانزده روز بعد لقاحم بوده شده 800

پسرم 👑سرم

چه امضای قشنگی انشالله سالم بغلش کنی زیر سایه پدر و مادر

خوشبحالت که رحمت خدا شامل حالت شده نوش جونت عزیزم مبارک باشه خانمی

ماه رمضونم داره میاد این پنجمین ماه رمضانی هست که انتظار میکشم

تا رضا(ع)هشت و جواد(ع)نه باشد * بگزارید که هشتم گرو نه باشد
2738
نه روز بعد تاخیر 330 اگه کمه نگران نباش حتما لقاحت اخر دوره انجام شده مهم دوبرابر شدنش بعد 48 ساعته

من لقاحم شانزده روز پيش بوده بعد امپول و سونو فقطم  يبار اقدام داشتم بتام شده 800يعني روز موعد ميشه 2000و خورده اي يكم نگرانم 

پسرم 👑سرم
چه امضای قشنگی انشالله سالم بغلش کنی زیر سایه پدر و مادر خوشبحالت که رحمت خدا شامل حالت شده نوش جون ...

الهي مه حاجت ميگيري من همين ماه خاب ديدم زير پرچم حضرت ابولفض دارم گريه ميكنم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

پسرم 👑سرم
من لقاحم شانزده روز پيش بوده بعد امپول و سونو فقطم  يبار اقدام داشتم بتام شده 800يعني روز موعد ...

من این ماه دوتاآمپول دوتربرام نوشت وگفت حتمااین دوروزوداشته باشیدمن صبح که آمپولوزدم یه بارداشتم شبم یه بارفرداشم که آمپولوزدم شبش یه بارداشتم دوشب بعدیشم داشتم الانم یک هفته دیگه تاموعدم مونده فکرکنم نشده چون اصلا هیچ علائمی ندارم ولی بازم توکل به خدا

من این ماه دوتاآمپول دوتربرام نوشت وگفت حتمااین دوروزوداشته باشیدمن صبح که آمپولوزدم یه بارداشتم شبم ...

من هشت روز بعد امپول علايم داشتم دوازده روز بعد لقاح بي بي پرررنگ شد و سه روز ب موعد شد 800

پسرم 👑سرم
2706