2737
2739
عنوان

یه سوال خنده دار ولی شاید مهم

660 بازدید | 22 پست

همسرم اویل ازدواج گفت جورابامو بشور

لباس زیرامو با دست بشور 

که گفتم خودت بشور خب

حالا خودش میشوره ولی فکرم مشغول شده که کار خوبی کردم قبول نکردم یا نه کار بدی کردمو بی سیاستی بوده

فرشته کوچولوی من خیلی زود از پیشم رفتی😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ای بابا خب این سوال داره. خب خودش باید بشوره دیگ 

اخه یکم با فیس و ادا میشوره😁

یکم دلخوره ینی

اخه خونشون ننش میشست جوراباشو😕😕

2738
خوب کردی عزیزم......از جوراب شستن شروع میشه و بعدا درخواستا بیشتر میشد 

اخه تو خانواده ما همچین دستورایی نیست

ولی خونه اونا مرد سالاریه 

زن بشوره همه لباس و جورابارو

زن رختخواب اقارو بندازه رختخواب اقارو جمع کنه....

من همه رو میندازم لباسشویی راااحت

میگه خراب میشه

بعدشم لباس زیر بهتره با دست بشوریم

شوهرم که لباس زیراشو میندازه تو ماشین چون من نمیشورم ولی خودم بادست میشورم 

میگه خراب میشه بعدشم لباس زیر بهتره با دست بشوریم شوهرم که لباس زیراشو میندازه تو ماشین چون من نمی ...

هیچیش نمیشه.من لباسای خودمونو میندازم با لباس زیر.فقط لباس زیر و جوراب رو باهم نمیندازم.باورکن یکسال هست عفونت نگرفتم

نه تو خانواده خودم نه شوهرم، هيچ مردي جوراب و لباس زيرشو خودش نميشوره،،،، همه باهم تو ماشين شسته ميشن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
هیچیش نمیشه.من لباسای خودمونو میندازم با لباس زیر.فقط لباس زیر و جوراب رو باهم نمیندازم.باورکن یکسال ...

ازین ببعد

جوراب هرروز عوض میکنه ماشین چون۲نفریم ممکنه از یه هفته بیشتر طول بکشه که روشن نکنم 

براهمین مجبوره بشوره

زورش میاد😁

2706