2703
2553

دیدین تو فیلما طرف چه باکلاس باردار میشه صبح میخواد بره بیرون مثلا، یهو حالت تهوع میگیره بخصوص جلوی خونواده بعد خیلی شیک همه پشت در دستشویی نگرانشن؟؟؟ حالا ما باردار شدیم از خجالت صدا و وضع حالت تهوعمون رومون نمیشه جلوی شوهر با اون قیافمون: چشما قرمز ، اشک چون سیل روان، آب مماخ تا وسط چونه آویزون، از پایین هم که دیگه نگم خودتون حدس بزنید😣

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂

نخند این خودش درده خانوم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2720

خداروشکر حالت تهوع ندارم ولی بقیه موارد همدردیم

من همونیم ک این آخریا صدای خنده ی بچه ها آزارم میداد همونی ک اگ یه مادر رو میدید بچه بغلشه عصبی میشد همونیم ک تو چشای شوهرم نگاه میکردم ک ببینم شوهرم با دیدن بچه های بقیه چه حسی بهش دست میده  ک جنگ و جدال راه بندازم بگم منو طلاق بده برو زنی بگیر ک برات بچه بیاره  من همونیم ک این آخری ها دیگه برای بچه اشک نمیریختم همونی ک دیگه دعا نمیکرد برای مادر شدنش همونی ک فکر نمیکرد  یه روزی مادر بشه و خدای من همونیه ک سورپرایزم کرد تو عید ۹۷ بهم عیدی داد باردار شدم و پیشاپیش برام کادوی تولد فرستاده من متولد ۹ آذرم و فرشته ی کوچولوی من ۱۰ آذر مگه میشه بهتر از این من ب دستهای خدا خیره شدم معجزه شد همین نا امید نشین 😊😊😊😊😊
2714

نه عزيزم هوكسي بالا بياره همين ريختي ميشه من از بينيمم خون ميومد بخاطر فشاري كه موقع تهوع ميومد😂

تو بارداري اولم خجالت ميكسيدم و سري تميزكاري ميكردم همسرممو صدا نميزدم

الان صداش ميزنم ميگم حالم بده لطفا اينجز رو تميز كن😈

به نظرم تا اين حال زنشونو نبينن قدر نمي دونن

یا مثلا تو فیلما دختره چه ناز بیهوش میشه و با ژست شیک میافته 😒 آخ آخ این از همه بدتره من صبح بیدار میشم نصف صورتم چسبیده بهم از بزاق خشک شده😷 موهامم اگه باز باشن مثل برق گرفته ها تو هواس بسته هم باشه مثل یال شیر از هر طرف زده بیرون بعد تو فیلم طرف با همون زاویه که خوابیده بیدار میشه بلکم نازتر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706