2733
2734

سلام دوست جونا:  

پیرو تاپیکی که کارای بانمک و خنده دار مادرها رو چند روز گفتین و خوندیم و لبخندی هم گوشه ی لبمون نشست حالا بیاین از پدرها بگیم البته چون نمی خوام دل بشکنم از اولش گفتم اون ها که پدرشون فوت شده نیان کما اینکه خودم تو تاپیک های بارداری و زایمان نمی رم چون نمی خوام با احساس و اعصاب خودم بازی کنم... حالا خاطره ام:

بچه ها یه بار با پدرم تا سر خیابون رفتیم جایی، موقع برگشت از جلوی یه آبمیوه فروشی رد می شدیم بهم گفت ابمیوه می خوری؟ منم با خودم گفتم آبمیوه برای پیرمرد بیچاره خوبه بریم بخوریم... خلاصه آبجیا ما سفارش دادیم و اوردن ، یه آقای پولدار هم اومده بود چند نوع آبمیوه سفارش داده بود تا براش تو بطری بریزن و ببره و بالاسر ما منتطر ایستاده بود، بعد همون لحظه ی اول که پدرم می خواست شروع کنه،دستشو به حالت تعارف گرفت جلوی لیوان آبمیوه ی خودشو بهش تعارف کرد و گفت: آقا بفرمایید!! 🤤🤤🤤🤤😖😖😶... بعدم وقتی نی رو گذاشت تو دهنش همون طور که انتظار می رفت همشو یه جا و یک نفس هورت کشید و تموم کرد!!😑😑😑 منم با کلی خجالت تا نصف ابمیوه مو خوردم و گفتم بلند شیم بریم!! .. موقع رفتن مغازه دار از پدرم پرسید: آقا شما کجایی هستید؟!!!😨😨😨🤣🤣🤣🤣

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....

پدرم فوت شده اما يه سوتى شو ميگم هميشه يادم ميفته هم خندم ميگيره هم به يادش گريه😣

يه بار طفلى بابام روزه بود سر سفره افطار دستاشو برده بود بالا داشت بلند دعا ميكرد،فكر كنم گرسنگى خيلى اذيتش كرده بود،يهو برگشت گفت:خدايا قربون قدت برم همه گرسنه هارو سير كن...😆🤣

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باباي من خيلي جدي و رسميه مثلا وقتي من باهاش شوخي ميكنم و مسخره بازي درميارم براش تنها جمله اي كه ميگه اينه:نازنين جان بهتره خانمانه تر رفتار كني

تا حالا نه سوتي داده نه كار بانمك داشته

من همينجوووري عاشقشم و ميپرستمش قربونش برم😍

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من پدرم ۳.۴ماه پیش فوت کرده و خیلی خاطرات خنده داری باهم داشتیم ولی اولین چیزی که یادم اومد اینکه همش مسخرم میکرد میگف تووقتی چیزی ازم میخوای میگی بَ بَ🤣

و اینکه هروقت دوتایی باهم میرفتیم بیرون(یعنی اکثروقتا)با آینه میزدیم به خانومای بدحجاب کنارخیابون از پشت و دونفری لذت میبردیم

2738
خدا رحمتشون کنه روحشون شاد

مرسى عزيزم♥️

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

بامزه ترین کاره بابام که همین دیشب انجام داد اینه:

من رفتم حلقه کمر خریدم بعد از توی خونمون منو داداش بزرگم بلدیم بزنیم 

بابام اومد و گفت برید کنار من کاملا بلدم و حلقه رو گرفت و شروع کرد به حلقه زدن ولی بلد نبود و سعی داشت هر دفعه درست تر بزنه اونایی که تجربه دارن میدونن من چی میگم

منو مامانم که فرشو گاز میزدیم ینی نزدیک بود دسشویی کنم به خودم از شدت خنده داداشمم ازش فیلم میگرفت حالا هی میشینم فیلمو میبینم و از خنده جر میخورم😐😑

میشه یه صلوات بفرستید برام اینکاری که میخوام انجام بدم درست بشه؟ چون میخوام کاری کنم که مامانم خوشحال بشه😚

یکی دیگه از عادتهای بابام اینه که وقتی با ما ک خانواده اش هستیم میخواد تلفنی حرف بزنه اصلا به سلام و خداحافظی اعتقادی نداره😐😂مثلا ما داریم حرف میزنیم پشت گوشی باهاش نمیدونیم کی قطع کرده

و هروقت زنگ میزنه میبنیم با سلامو احوال پرسی باهامون حرف میزنه پشت گوشی میفهمیم یه غریبه پیششه داره آبرو داری میکنه😂😂😂

قربونش بشم با خودش و عادتهای خاصش😂

میشه یه صلوات بفرستید برام اینکاری که میخوام انجام بدم درست بشه؟ چون میخوام کاری کنم که مامانم خوشحال بشه😚

یک شبکه خاطره هست و یک پدرم 😂😂

عاشق ۲۵ بانده 

بعد این اهنگه بود وووو سرده کاپشنم کو  اینو وقتی با حس میخونه دل ادم غش میره براش 

👨‍👩‍👦‍👦💫شایان💕شوان 💫👨‍👩‍👦‍👦

یبار بابام یه  فرم پرکرده بود  دیدم تاریخ تولدش رو.زده 1281 گفتم ینی الان صدو خورده ای سالته نگو بنده خدا تا اون قسمت که نام و نام خانوادگی بوده مشخصات خودش مینویسه بعد میرسه به نام پدر اسم پدرش رو مینویسه خلاصه تا پایین دیگه مشخصات باباشو مینویسه

2706