2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کدوم سایت خرید کردی؟راستش من خیلی دوست دارم از دیجی کالا خرید کنم ولی با همه اعتبارش میترسم

گران باش ؛بگذار بهایت را بپردازند ؛آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند."نیچه"

ما حضوری رفتیم تخت و کمد گرفتیم هنوز نیورده هی میگه دلار رفته بالا البته پشیمون نشده

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
من چند روز پیش چند    تا لباس خریدم پولو پرداخت کردم بهم پیام داده که نمیتونه  جنسارو ...

چه دغلکار بگو الان مگه جنس آمده برات که طبق دلار گرون شده.... میخان چند برابر سود ببرن  گستاخها

دخترم و باباش همه ی زندگیمن😍😘
2714

به پیج منم سر بزنید.انواع مانتو و ست های زن و مرد و خانواده. تضمینی بهتون میدم sahel.mezoon

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2706