2737
2739
عنوان

زیاد بودن روزی یا گنجشک روزی

3628 بازدید | 33 پست

سلام خانومای گل. 

به نظر شما دعایی چیزی واسه افزایش روزی هست که خیلی خوب باشه. 

همسر من خیلی زحمت میکشه ولی واقعا دست روی هرچی میزاریم انگار که تموم میشه. بعضی وقتا میگه فکر کنم من گنجشک روزی هستم. همش میگه کجای زندگیمو اشتباه رفتم😳😳

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️

من خودمم کم کم دارم عقیده پیدا میکنم که ما واقعا روزیمون کمه. 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️

منم دقیقامشکل تورودارم.راه حلشوپیداکردی به منم بگو

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نميدونم  ولي ان شاالله ك شير روزي بشيد

مرسی عزیزم😄

2738
ی سری دعاها برای افزایش روزی تو مفاتیح هست اونا رو بخونید 

یه دعایی میخوام که واقعی باشه و جواب بده. 

بچه ها یکی منو لایک کنه برم دعای افزایش روزی ببینم پیداکردم بزارم اینجا

یه صلوات برای خوب شدن رابطه ی شوهرم با بابام بفرستین.خیلی تو عذاب هستم ودلتنگشونم.ممنون اگه صلوات بفرستین و دعا کنید.
بيايد دعا كنيم همان پول كم پر بركت باشد

دقیقا منظور منم همینه پولیم که داریم الکی خرج میشه و اصلا برکت نداره. با اینکه همسرم خیلی حواسش هست.

یه سوره بود فکر کنم واقعه درموردش سرچ کن برای روزی هم سفارش شده .البته مطمئن نیستم.

ولی خب من معتقدم هر چی بیشتر سخت بگیری سخت تر میگذرعه.خودم خیلیییی لارج نیستم ولی واقعا خسیس بازی هم در نمیارم

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
یه سوره بود فکر کنم واقعه درموردش سرچ کن برای روزی هم سفارش شده .البته مطمئن نیستم. ولی خب من معتقد ...

نه خسیسی اصلا. مثلا بعضیا هستن همه کارا واسشون جور میشه.هرکار میکنن نتیجش خیلی خوبه. اما ما دریا میریم باید آفتابه ببریم بخدا.

سوره واقعه رو سرچ میکنم ببینم چجوریه. 😊

2706